همایشها و نمایشگاه ها

تجلیل از 500 معلم شایسته استانی و شهرستانی در هفته معلم

خبرنگاران/مازندران معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش مازندران با اشاره به مشخص سهمیه معلمین منتخب استانی و شهرستانی گفت: سال جاری در هفته معلم، از 500 معلم نمونه و شایسته مازندرانی در سطح استان و شهرستان ها تجلیل به عمل می آید. ...

17 اردیبهشت 1400

خبرنگاران مدیران اجرایی قم برای پیگیری مصوبات سفر مقامات ملی تلاش کنند

قم - خبرنگاران - استاندار قم گفت: مدیران اجرایی قم برای پیگیری مصوبه های سفر مقام های ملی به این استان اهتمام لازم را داشته باشند.

16 فروردین 1400

ویدئو، بزرگداشت علی انصاریان در اختتامیه جشنواره فجر

در مراسم اختتامیه جشنواره فجر مجری برنامه یاد همه قربانیان ویروس کرونا در گوشه گوشه ایران را گرامی داشت و در این میان با پخش ویدیویی جای علی انصاریان را خالی کرد.

24 اسفند 1399

انقلاب اسلامی تفکر دنیا اسلام است

به گزارش خبرنگاران آیین مجازی رونمایی و آنالیز ترجمه کتاب ریشه های انقلاب اسلامی به زبان اسپانیولی از سلسله نشست های بخش بین الملل خانه کتاب و ادبیات ایران در دومین روز نمایشگاه مجازی کتاب تهران عصر امروز با حضور محمدمهدی احمدی، رایزن فرهنگی سفارت...

3 اسفند 1399

خدمات CIP فرودگاهی چیست؟

خدمات CIP مخصوص کسانیست که در سفر خود به دنبال خدمات اختصاصی و راحت هستند و می خواهند کارهایشان بدون استرس و دغدغه توسط پرسنل فرودگاه انجام شود.

11 دی 1399

ابلاغ دستور محدودیت های جدید کرونایی در استان بوشهر

خبرنگاران/بوشهر رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از ابلاغ دستور محدودیت های جدید کرونایی در استان بوشهر اطلاع داد.

20 آبان 1399

میز شعر سراغ سیدحسن حسینی می رود

واکاوی شعر و شخصیت سیدحسن حسینی موضوع این هفته برنامه شب ادبیات است.

18 آبان 1399

معرفی مدیر مسابقه و نمایشگاه عکس جشنواره نمایش عروسکی تهران- مبارک

تهران (پانا) - امیر عابدی مدیر مسابقه و نمایشگاه عکس هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران- مبارک شد.

16 آبان 1399

مجسمه سازی که ابوالهول را خنداند!

آدم حنین مجسمه ساز معروف مصری است که به خاطر ترمیم ماهرانه مجسمه باستانی ابوالهول و نجات این سازه مهم و تاریخی از فرسایش و نابودی شناخته شده است.

8 آبان 1399

خبرنگاران کرونا ناشران کرمان را نقره داغ کرد

کرمان - خبرنگاران - دست اندرکاران حوزه نشر و چاپ در استان کرمان می گویند: گرچه قبل از شیوع ویروس منحوس کرونا، به علت مسائل بازار کاغذ و افزایش هزینه های چاپ حال و روز خوشی نداشتیم ولی با ورود این ویروس کسب و کارمان تخته شده و در واقع نقره داغ شدیم.

27 مهر 1399

شرکت های فناوری به کمک آسیب دیدگان کرونا شتافتند

با ادامه دار شدن بحران کرونا در جهان نه تنها موضوع مقابله با کووید 19 بلکه حمایت از اقشاری که در خط مقدم این مبارزه قرار دارند و همچنین کسب و کارها و افرادی که بشدت از این شرایط آسیب دیده اند مورد توجه قرار گرفته است و البته در این میان و طی هفته های اخیر...

21 خرداد 1399

آمریکا از پیک ابتلا به کرونا عبور کرد؟ ، ترامپ: پنجشنبه دستورالعمل بازگشایی کسب و کارها ارائه می گردد

رئیس جمهور آمریکا در کنفرانس خبری خود در بامداد پنجشنبه گفت تحولات امیدبخش ما را در جایگاهی قدرتمند قرار داده اند تا دستورالعمل های ایالتی برای بازگشایی کشور را نهایی کنیم.

20 خرداد 1399

لغو کنفرانس خبری وزیر خارجه ژاپن به دلیل ترس از کرونا

کنفرانس خبری وزیر خارجه ژاپن به دلیل نگرانی از ابتلای وی به ویروس کرونا لغو شد.

13 خرداد 1399

گفتگوی مستقیم کابل - طالبان به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از بی بی سی، دفتر شورای امنیت ملی افغانستان می گوید گروه تماس صلح دولت افغانستان از طریق کنفرانس ویدیویی با اعضای طالبان دیدار کرده است.

22 اردیبهشت 1399

شیوع ویروس کرونا چه تاثیری بر روی صنعت موبایل می گذارد؟

شیوع بیماری کووید 19 که بیشتر با نام ویروس کرونا شناخته می شود، در حال حاضر کل جهان تحت تاثیر قرار داده است. در زمان نوشته شدن این مطلب، شمار مبتلایان به این بیماری از مرز 157 هزار نفر عبور کرده که هم اکنون کشور چین پیروز شده تا حد زیادی سرعت شیوع آن را کاهش...

14 اردیبهشت 1399

عربستان: شرایط شهروند مبتلا به کرونا پایدار است

وزیر بهداشت عربستان سعودی روز چهارشنبه اطلاع داد که شرایط شهروند مبتلا به کرونای این کشور پایدار بوده و در یکی از بیمارستان ها در حال تکمیل دوره درمان است.

3 اردیبهشت 1399

کاهش جوایز جلال آل احمد با تشخیص وزیر ارشاد صورت گرفت، اختصاص وام برای تولید کاغذ داخلی

به گزارش خبرنگاران، حسین نوش آبادی، سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان این مطلب در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر دلایل کاهش جوایز ادبی جلال آل احمد از 110 سکه بهار آزادی به 30 سکه گفت: هدایای مربوط به جایزه جلال آل احمد طبق مصوبه شورای عالی فرهنگ...

16 فروردین 1399

رویداد توسعه فناوری در صنعت برق برگزار می شود

به گزارش خبرنگاران، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت نیرو درصدد آمدند تا رویداد توسعه فناوری در صنعت برق را با هدف ارائه نیازمندی های صنعت برق کشور در حوزه های تولید، انتقال و توزیع برگزار کنند.

11 فروردین 1399

با مالیات سلبریتی ها چند کولبر را می توان شاغل کرد؟ ، 3000 کلاس درس و 1000 تخت بیمارستانی در انتظار قانون!

اگر متوسط میزان مالیات بر درآمد هنرمندان را سالیانه 913٬600٬000٬000 تومان در نظر بگیریم با این میزان درآمد می توان در هرسال بیش از 3000 کلاس درس و بیش از 1000 تخت بیمارستانی احداث کرد!

29 بهمن 1398

نمایشگاه نقاشی آن سوی رویای زنانه افتتاح شد

نمایشگاه نقاشی آن سوی رویای زنانه در بافت قدیم بوشهر افتتاح شد.

16 بهمن 1398
تعداد: (24)