نمایشگاه نقاشی آن سوی رویای زنانه افتتاح شد

به گزارش عینک بانوان، نمایشگاه نقاشی آن سوی رویای زنانه در بافت قدیم بوشهر افتتاح شد.

نمایشگاه نقاشی آن سوی رویای زنانه افتتاح شد

به گزارش از ، در این نمایشگاه که حاوی مجموعه آثار مریم خلیفه هنرمند بوشهری است، محدودیت های زنان کشور افغانستان و مسائل و مسائل آنان در قالب 68 اثر نقاشی شده توسط این هنرمند، به تصویر کشیده شده است که علاقه مندان می توانند از این نمایشگاه بازدید کنند.

سرپرست سازمان فرهنگی شهرداری شرح داد: زحمات خانم خلیفه که از هنرمندان خوب بوشهری هستند قابل تقدیر است و در این راستا امیدواریم که سال آینده بتوانیم با حمایت از این هنرمند خوب بوشهری، این نمایشگاه را حتی با کیفیت بهتر در شهر هرات افغانستان نیز برگزار کنیم.

احمد بارگاهی در ادامه از هنرمندان و هنردوستان بوشهری دعوت کرد تا با حضور در محل نمایشگاه از آثار این هنرمند هم استانی بازدید کنند.

خلیفه، هنرمند خالق این آثار نقاشی نیز در آیین افتتاح این نمایشگاه با بیان اینکه برپایی چنین نمایشگاه هایی می تواند به رشد آموزش و توسعه هنر بانوان کمک کند، تاکید کرد: با رایزنی اجرا شده با سفیر ایران در افغانستان این نمایشگاه به زودی در شهر هرات این کشور برپا خواهد شد.

این نمایشگاه که با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر در دانشکده هنر و معماری دانشگاه خلیج فارس واقع در بافت قدیم برگزار شده است، تا روز جمعه 29 آذرماه جاری از ساعت 17 تا 21 پذیرای عموم علاقه مندان و هنردوستان بوشهری است است.

م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "نمایشگاه نقاشی آن سوی رویای زنانه افتتاح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایشگاه نقاشی آن سوی رویای زنانه افتتاح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید