ابتلای 192 کرمانشاهی به کرونا

به گزارش عینک بانوان، سخنگوی ستاد مدیریت و مقابله با کرونا دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه از تایید ابتلای 192 کرمانشاهی به کرونا اطلاع داد.

ابتلای 192 کرمانشاهی به کرونا

به گزارش ، ابراهیم صبور سخنگوی ستاد مدیریت و مقابله با کرونا دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه با اشاره به ابتلای 192 کرمانشاهی به کرونا تا خاتمه شب گذشته گفت: متاسفانه از این تعداد 20 نفر جان باختند.

او اضافه نمود: از آغاز اپیدمی کرونا در استان تا به امروز 973 بیمار تنفسی در مراکز درمانی استان بستری شدند که از این تعداد 856 نفر ترخیص شده و 97 نفر همچنان بستری هستند.

صبور با اشاره به موج سفر های نوروزی و از طرفی افزایش دید و بازدید های نوروزی گفت: متاسفانه 10 تا 20 درصد از افرادی که در استان مسائل بهداشتی و محافظتی را رعایت نمی نمایند، موجب به خطر افتادن جان مابقی افراد می شوند.

او با اشاره به سیر تصاعدی مبتلایان کرونا در استان گفت: نگرانی ما برای 15 فروردین است که تقریبا دوره کمون بیماری افرادی که در تعطیلات آلوده شده اند سپری شده و علائم بیماری خود را نشان می دهد و قطعا موارد مثبت بیماری افزایش چشمگیری خواهد داشت.

رییس مرکز بهداشت استان کرمانشاه با اشاره به تجمعات مردمی در مناطقی مانند انتهای مسکن، الهیه، نوبهار و دولت آباد گفت: متاسفانه بیشترین موارد مثبت کرونا هم طبق آنالیز های انجام شده متعلق به همین مناطق است و اگر مردم همکاری ننمایند سیر بیماری ادامه خواهد داشت.

منبع ایسنا

انتهای پیغام/ز

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "ابتلای 192 کرمانشاهی به کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابتلای 192 کرمانشاهی به کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید