گنج زاده فینالیست شد، کاراته ایران در انتظار 7 مدال

به گزارش عینک بانوان، نخستین مرحله از رقابتهای لیگ جهانی کاراته جمعه 22 اسفندماه با حضور 583 کاراته کا از 72 کشور به میزبانی ترکیه در استانبول آغاز شد. مرحله مقدماتی این مسابقات عصر امروز به پایان رسید و سه کاراته ایران به دیدار نهایی راه یافته و چهار کاراته هم برای کسب مدال برنز تلاش خواهند کرد.

گنج زاده فینالیست شد، کاراته ایران در انتظار 7 مدال

آخرین نماینده ایران سجاد گنج زاده بود که در وزن 84+ کیلوگرم به روی تاتامی رفت. وی دور نخست استراحت داشت و سپس طارق محمود مصری را بر 2 شکست داد و در ادامه 7 بر صفر از سد لوکا کاستا از بلژیک را از پیش رو برداشت. وی سپس با پیروزی 8 بر صفر مقابل ودچیتس از بلاروس و گوکیتا از گرجستان راهی مبارزه خاتمهی شد. کاراته کای سنگین وزن کشورمان در مبارزه نهایی برای کسب مدال طلا به دیدار تالیبوف اکراین می رود.

بر همین اساس فردا یکشنبه 24 اسفندماه در روز خاتمه رزیتا علیپور در وزن 61- کیلوگرم، ذبیح الله پورشیب در وزن 84- کیلوگرم و سجاد گنج زاده در وزن 84+ کیلوگرم برای کسب مدال طلا در مبارزه خاتمهی به مصاف رقبای خود می فرایند. سارا بهمنیار در وزن 50- کیلوگرم، فاطمه صادقی در کاتای انفرادی، علی اصغرآسیابری در وزن 75- کیلوگرم و شیما آل سعدی در وزن 61- کیلوگرم برای کسب مدال برنز در دیدار رده بندی حاضر می شوند.

ضمن اینکه ابوالفضل شهرجردی، مهسا افسانه، نگین باقری در کاتای انفرادی، امیرمهدیزاده، امیررضا میرزایی، بهمن عسگری، طراوت خاکسار در کومیته انفرادی از دور مسابقات کنار رفتند.

برنامه نمایندگان ایران در روز خاتمهی:

فینال: وزن 61- کیلوگرم: رزیتا علیپور- پرکوویچ از صربستان

فینال: وزن 84- کیلوگرم: ذبیح الله پورشیب - یولداشف از قزاقستان

فینال: وزن 84+ کیلوگرم: سجاد گنج زاده - تالیبوف از اکراین

رده بندی: وزن 50- کیلوگرم: سارا بهمنیار - کاترینا کریوا از اکراین

رده بندی: کاتای انفرادی: فاطمه صادقی- تریانا دی انوفریو ایتالیا

رده بندی وزن 75- کیلوگرم: علی اصغرآسیابری- ارمان التیمور از ترکیه

رده بندی وزن 61- کیلوگرم: شیما آل سعدی- ساچانکوا از اسلواکی

منبع: خبرگزاری مهر

به "گنج زاده فینالیست شد، کاراته ایران در انتظار 7 مدال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گنج زاده فینالیست شد، کاراته ایران در انتظار 7 مدال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید