پروژه تمدید قرارداد با ستاره های پرسپولیس بعد از قهرمانی

به گزارش عینک بانوان، پرسپولیس شب گذشته با برتری برابر پیکان و دستیابی به 67 امتیاز پیروز شد برای پنجمین فصل پیاپی نام قهرمانی را از آن خود کند. اما ساعاتی بعد از این مهم، اکنون مدیران باشگاه در انتظار تعیین شدن شرایط تیم برای فصل آینده هستند؛ جایی که باید طبق نظر و لیست کادرفنی مذاکره برای تمدید قرارداد و جذب بازیکنان را دنبال کنند.

پروژه تمدید قرارداد با ستاره های پرسپولیس بعد از قهرمانی

پرسپولیس طی سالیان اخیر برنامه ریزی جالبی در خصوص جذب و تمدید قرارداد با بازیکنان داشته که این آیین نامه از زمان برانکو ایوانکوویچ به برترین شکل ممکن دنبال شده تا خروجی و ورودی ها مطابق با نیاز باشگاه و در راستای اهداف آن باشد تا لطمه زیادی به فرایند آنها وارد نشود. موضوعی که در فصل گذشته هم با نظر یحیی گل محمدی به برترین شکل دنبال شد و آنها با جذب نفرات تاثیرگذار، در نهایت به خواسته دوباره خود برای قهرمانی دست یافتند.

اکنون فارغ از نفراتی که این تیم برای تقویت خود مدنظر قرار داده، بحث تمدید قرارداد با برخی ستاره هایی که قراردادشان به سرانجام رسیده هم مطرح شده است. یکی از این بازیکنان محمدحسین کنعانی زادگان بود که بعد از سرانجام قراردادش با توجه به پیشنهاد تیم الاهلی راهی قطر شد و دست باشگاه برای تمدید قراردادش کوتاه ماند. مدیران باشگاه اما نمی خواهند چنین اتفاقی در خصوص دیگر نفرات تیم هم تکرار شود و بلافاصله مذاکرات خود را آنها آغاز کرده اند.

وحید امیری، مهدی شیری، امید عالیشاه، کمال کامیابی نیا و احمد نوراللهی اکنون جزو نفراتی هستند که به سرانجام قرارداد خود با باشگاه رسیده اند و باید دید طی مذاکرات آینده چه شرایطی برای ادامه همکاری طرفین شکل خواهد گرفت.

امیری به نام یکی از ملی پوشان پرسپولیس اکنون در 33 سالگی به نام یک مهره کارساز و چند پسته جزو اولین نفراتی است که مدنظر باشگاه برای تمدید قرارداد قرار گرفته است.

کاپیتان دوم پرسپولیس هم که یکی از باسابقه ترین بازیکنان این تیم محسوب می شود و اکنون به سرانجام قرارداد خود رسیده است. عالیشاه طی چند هفته اخیر جزو نفراتی بوده که توانسته عملکرد قابل قبولی از حیث ایجاد موقعیت برای تیمش شکل دهد و به واسطه آن جایگاه ثابتی در ترکیب اصلی پرسپولیس از آن خود کرده و احتمالا یحیی هم به ادامه همکاری با او تمایل داشته باشد.

احمد نوراللهی به نام برترین بازیکن این فصل پرسپولیس از حیث آماری، برخلاف فصل گذشته در پی حضور در فوتبال خارج از ایران نیست و در صورتی که فرایند مذاکرات با مدیران پرسپولیس مثبت پیش برود بعید است پیراهن شماره هشت خود را در اختیار بازیکن دیگری قرار دهد.

کمال کامیابی نیا که در بازه سرانجامی فصل به دلیل مصدومیت و بدشانسی از ترکیب خارج شد، به نام یکی از نفرات ملی پوش تیم در جمع بازیکنانی قرار گرفته است که باشگاه تمایل به ادامه همکاری با وی دارد و بعید است در چنین شرایطی هافبک جنگنده خود را از دست بدهد.

مهدی شیری هم به نام تنها مدافع راست تخصصی پرسپولیس جزو بازیکنانی است که قراردادش به سرانجام رسیده و خودش هم شب گذشته گفت در صورتی که باشگاه و کادرفنی تمایل به ادامه همکاری داشته باشند به همکاری اش ادامه خواهد داد.

باید در نهایت دید طی روزهای آینده چه اتفاقی در خصوص مذاکرات طرفین شکل خواهد گرفت و در نهایت باشگاه قادر به حفظ تمام سرمایه های خود خواهد بود یا جعفر سمیعی مدیرعامل این باشگاه بار دیگر با گفتن جمله توفیق پرسپولیسی بودن از او سلب شد به استقبال بازیکن خروجی تیمش خواهد رفت.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو

به "پروژه تمدید قرارداد با ستاره های پرسپولیس بعد از قهرمانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروژه تمدید قرارداد با ستاره های پرسپولیس بعد از قهرمانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید