بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 99 چه کسی بود؟ خبرنگاران

به گزارش عینک بانوان، سیدجلال حسینی در خط دفاع پرسپولیس سالی فوق العاده را پشت سر گذاشت و بی تردید بهترین بازیکن سرخ پوشان پایتخت بود.

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 99 چه کسی بود؟ خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی عینک بانوان، بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 99 چه کسی بود؟ با خواندن این سؤال به طور حتم اسامی خاصی در ذهن طرفداران پرسپولیس رژه خواهد رفت.

از حامد لک که بهترین دروازه بان لیگ قهرمانان آسیا شد و بیشترین کلین شیت ها را در این رقابت ها و لیگ بیستم به جای گذاشت بگیرید تا احمد نورالهی با بیشترین گل زده برای پرسپولیس آن هم در پُست هافبک دفاعی! شاید سیامک نعمتی را نیز بتوان یکی از بهترین ها خواند که در دو پُست دفاع و هافبک راست خیره کننده ظاهر شد.

سعید آقایی و میلاد سرلک که هر دو هم تازه وارد بودند جزو خوب های پرسپولیس بودند. شجاع خلیل زاده نیز به همراه مهدی ترابی سالی خوب در پرسپولیس پشت سرگذاشتند اما هر دو با رفتن به لیگ ستارگان قطر نمی توانند جواب سئوال ما باشند!

پاسخ پرسش ما بی تردید سید جلال حسینی کاپیتان پرسپولیس است. مردی که در خط دفاع پرسپولیس سالی فوق العاده را پشت سر گذاشت. برای اهمیت حضور سیدجلال در ترکیب پرسپولیس کافی است تنها شکست این تیم در لیگ برتر برابر آلومینیوم در اراک را به خاطر بیاورید. دیداری که بدون کاپیتان برای یحیی گل محمدی و شاگردانش تلخ تمام شد.

سید جلال نه تنها در خط دفاع ستون مستحکم پرسپولیس بود بلکه 4 گل حساس نیز برای تیمش به ثمر رساند تا این تیم از کورس مدعیان قهرمانی لیگ بیستم عقب نیفتد. مدافع 39 ساله پرسپولیس در عین حال یک رهبر و لیدر بزرگ برای پرسپولیس نشان داد که به خوبی همبازیان جوان تر خود را درزمین راهنمایی می کند.

شاید اوج هنر یا به عبارت بهتر حرفه ای گری سید جلال حسینی در در دیدار برگشت لیگ نوزدهم مقابل پیکان دیده شد. در دقیقه 93 شاهد حضور سیدجلال حسینی در میدان بودیم. او به قدری برای دفاع از دروازه پرسپولیس در یک موقعیت حساس ایستگاهی برای حریف انگیزه داشت که زودتر از خروج علی علیپور وارد میدان شده و با سرعت تمام به صف خط دفاعی تیمش اضافه شد. یک رفتار تمام حرفه ای از بازیکنی با 115 بازی ملی که الگویی برای بازیکنان جوان تر فوتبال ایران خواهد بود.

حالا خود طرفداران پرسپولیس بگویند؛ آیا بهتر از سیدجلال حسینی هم در سال 1399 سراغ دارید؟

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 99 چه کسی بود؟ خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 99 چه کسی بود؟ خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید