(ویدیو) خلاصه بازی پرسپولیس 1 - 0 صنعت نفت آبادان 1 آذر 99

به گزارش عینک بانوان، گل پرسپولیسی ها را در این بازی سیامک نعمتی وارد دروازه صنعت نفت آبادان کرد.

(ویدیو) خلاصه بازی پرسپولیس 1 - 0 صنعت نفت آبادان 1 آذر 99

در ملاقات پرسپولیس - صنعت نفت آبادان چه گذشت؟

پرسپولیس، مدافع عنوان قهرمانی، در روز آخر از هفته دوم رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی میزبان صنعت نفت آبادان بود و پیروز شد رقیب را از پیش رو ببرد. سرخ های تهرانی که در هفته اول پیروز نشده بودند سه امتیاز را به دست بیاورند در این هفته، اولین سه امتیاز فصلشان را گرفتند. آن ها در ملاقات هفته نخست برابر سایپا به تساوی بدون گل رسیده بودند، ولی سیامک نعمتی در ملاقات برابر صنعت نفت از روی نقطه پنالتی پیروز شد اولین گل فصل پرسپولیس را بزند. شاگردان یحیی گل محمدی حالا با کسب سه امتیاز بازی برابر صنعت نفت آبادان، از دو بازی 4 امتیازی و به صدر جدول نزدیک تر شده اند.

ترکیب پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان

حامد لک، محمد حسین کنعانی زادگان، سیدجلال حسینی، سعید آقایی، مهدی شیری، احمد نوراللهی، میلاد سرلک، سیامک نعمتی، احسان پهلوان، مهدی عبدی و وحید امیری

ترکیب صنعت نفت آبادان برابر پرسپولیس

فرزین گروسیان، حسین ساکی، محمد طیبی، محمد اهل شاخه، عبدالله ناصری، حکیم نصاری، محمودمطلق زاده، حسن بیت سعید، مهدی زبیدی، طالب ریکانی و خالقی فر

پرسپولیس 1 - 0 صنعت نفت آبادان

مطهری: اخراج گل محمدی قشنگ نبود

حمید مطهری در نشست خبری پس از بازی پرسپولیس مقابل صنعت نفت که با فزونی یک بر صفر سرخ پوشان به اتمام رسید، گفت: از اخراج گل محمدی تعجب می کنم و نمی دانم چگونه این اتفاق رخ داد. یک بخشی از عقب نشینی ما به شرایط ذهنی بازمی گردد و هیچ موقع کادرفنی ما این سبک بازی و عقب نشینی را دوست ندارد.

این مربی ادامه داد: بازی واقعاً سنگینی بود و شرایط زمین را دیدید که چه حالتی داشت. در آغاز صحبت هایم باید یک گلایه را مطرح کنیم. چمن ورزشگاه آزادی خیلی بلند بود اما کار و روش ما بازی روی زمین، فوتبال کلاسیک و بازی سازی از عقب است.

وی اضافه نمود: این چمن بلند با این باران کاملاً شرایط را سخت نموده بود و گردش توپ در زمین برای تیمی مانند پرسپولیس با این سبک بازی خیلی سخت بود. از مسئولان انتظار داریم این موضوع را رعایت نمایند زیرا شرایط چمن به بچه های ما فشار آورد. با توجه به اینکه پنج شنبه هم بازی داریم بازی سختی مقابل صنعت نفت داشتیم و دلیل آن هم کیفیت زمین بود.

مربی تیم پرسپولیس اضافه نمود: توانستیم برنده بازی شویم اما دوست داشتیم خیلی بهتر از این کار کنیم. شرایط تیم ما هفته به هفته بهتر می گردد و خیلی مهم است که در این دو بازی گل نخوردیم. شکل دفاعی تیم ما فوق العاده است و حتی به حریف اجازه ایجاد موقعیت را هم ندادیم.

مطهری گفت: صنعت نفت در 6-7 دقیقه پایانی روی دروازه ما آمد اما فرصتی روی دروازه به وجود نیاورد. تیم در آن لحظات مقداری عقب نشسته بود و دلیل آن هم این است که محمدرضا اکبریان که داور با تجربه ای هم محسوب می گردد 2-3 خطای بی مورد گرفت و تیم ما را مجبور به عقب نشینی کرد.

وی اضافه نمود: اخراج گل محمدی هم سبب تعجب من شد. تعجب می کنم در آن صحنه چه اتفاقی رخ داد که سبب شد داور گل محمدی را اخراج کند. امیدوارم داوران بیشتر دقت نمایند و صحنه اخراج گل محمدی قشنگ نبود.

مربی تیم پرسپولیس درباره دلیل محتاط بازی کردن در نیمه دوم برخلاف نیمه اول شرح داد: بخشی از این موضوع به شرایط ذهنی تیم ما بازمی گردد هیچ موقع یحیی گل محمدی و کادر فنی این سبک از بازی و عقب نشینی را دوست ندارد اما شرایط زمین سبب شد شرایط برای بازیکنان ما سخت گردد و فشار بدنی زیادی به آنها بیاید. یکی از مهم ترین دلایل این موضوع زمین بود عامل دیگر هم این بود که می خواستیم از گل خود محافظت کنیم.

مطهری ادامه داد: باز هم تأکید نمی کنیم که هیچ زمانی چنین تفکری نداریم که بخواهیم با عقب نشینی دفاع کنیم اما مجبور هستیم بعضی دقایق بازی را عقب بیایم.

وی درباره ضعف گلزنی این تیم مطرح نمود: اگر به تیم های عظیم جهان هم نگاه کنید متوجه می شوید برای آنها هم یکی دو هفته چنین اتفاقی رخ می دهد مهم حفظ ثبات تیمی و شکل بازی است. امروز در بخش حمله موقعیت های دیگری هم داشتیم اما از روی پنالتی گل زدیم می توانستیم از فرصت های دیگرمان هم استفاده کنیم و به گل برسیم اما این اتفاق رخ نداد.

مربی پرسپولیس درباره اینکه آیا پرسپولیس برنامه خاصی برای گلزنی دارد، گفت: به نظر من این سؤال بی مورد است. یعنی چه که تیم پرسپولیس برای گلزنی برنامه دارد؟ صددرصد برنامه داریم و شکل های مختلفی هم برای رسیدن به گل تمرین می کنیم. در بازی می بینید موقعیت هایی را از ارسال از کناره ها و نفوذ به عمق دفاع حریف ایجاد می کنیم و فرصت هایی هم روی شوت زنی حاصل می گردد. راه های دیگری را هم امتحان می کنیم هرچند در دو بازی یک گل به ثمر رساندیم و همین موضوع شرایط را به شکلی رسانده که دوستان چنین سؤالی را می نمایند.

پورموسوی: داور امتیاز بازی را از ما گرفت

سیداکبر پورموسوی پس از شکست شاگردان در ملاقات خارج از خانه مقابل پرسپولیس گفت: امروز دو نیمه متفاوت داشتیم که در نیمه اول بازیکنان ما در حد خودشان ظاهر نشدند. در نیمه دوم با تعویض ها و ورود بازیکنان جوان توانستیم بازی خوبی انجام بدهیم و موقعیت هایی هم داشتیم که می توانستیم به گل برسیم.

وی اضافه نمود: پنالتی گرفته شده به نظرم پنالتی نبود و معتقدم آقای اکبریان اشتباه کرد. اگر اشتباه اجرا شده باشد، امتیاز این بازی را از ما گرفت.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درباره شرایط چمن ورزشگاه آزادی و لغزندگی زمین گفت: فکر می کنم سازمان لیگ فقط می خواست این بازی را برگزار کند و با سایر مسائل کاری نداشت. از روز گذشته بارندگی وجود داشت و زمین اصلاً کیفیت لازم را نداشت. به خصوص در نیمه اول ما به دلیل بارندگی شدیدی که وجود داشت، بازی را از دست دادیم و نتوانستیم آنطور که باید بازی کنیم.

منبع: فرارو

به "(ویدیو) خلاصه بازی پرسپولیس 1 - 0 صنعت نفت آبادان 1 آذر 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(ویدیو) خلاصه بازی پرسپولیس 1 - 0 صنعت نفت آبادان 1 آذر 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید