مورینیو: امیدوارم هم خوب بازی کنیم و هم ببریم، امری با یک باشگاه بزرگ دیگر به فوتبال برمی شود

به گزارش عینک بانوان، ژوزه مورینیو به اتفاقات بازی تیمش مقابل بورنموث امید زیادی دارد.

مورینیو: امیدوارم هم خوب بازی کنیم و هم ببریم، امری با یک باشگاه بزرگ دیگر به فوتبال برمی شود

به گزارش عینک بانوان، ژوزه مورینیو در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل بورنموث در هفته چهاردهم رقابت های لیگ برتر انگلیس ابراز امیدواری کرد لندنی ها بازی خوب و نتیجه مطلوبی رقم بزنند.

سرمربی تیم فوتبال تاتنهام در این باره گفت: من اینجا بسیار راضی هستم و حتی نمی توانم به فکر امکان رفتن به جای دیگری باشم. می توانید هر باشگاهی را در مقابل نام من قرار دهید اما حرکتی نخواهم کرد.

او درباره اخراج امری از مربیگری آرسنال افزود: اخراج همواره خبر بدی است. پدرم یک بار زمانی که مربی بود، اخراج شد و خودم هم این حس را تجربه نموده ام. بابت این موضوع ناراحتم اما زندگی همین است. اونای یک مربی خارق العاده است اما در آرسنال راضی نبود، با این حال یک مربی فوق العاده با سابقه اثبات شده است. کمی استراحت و یک باشگاه بزرگ دیگر برای او پیش خواهد آمد و دوباره به حرفه اش بازخواهد گشت.

مورینیو در پاسخ به این سوال که با توجه به مدت مصدومیت بن دیویس که از ناحیه مچ پا دچار آسیب دیدگی شده است در سمت چپ تیمش مسئله ای به وجود خواهد آمد یا خیر گفت دنی رز و یان فرتونگن را دارد اما خرید تابستانی تیم یعنی رایان سسنیون هنوز آماده بازی نیست. او در این باره افزود: سسنیون فوق العاده است. من، او را از زمان کودکی اش در فولام می شناسم. وقتی به تیمی در لیگ برتر می آیید شرایط با یک لیگ سطح پایین تر فرق می نماید. او در حال حاضر یک بازیکن سمت چپ است که می تواند در سمت راست زمین هم بازی کند. رایان به تدریج از نظر فیزیکی پیشرفت می نماید. اولین باری که او را اینجا دیدم، نسبت به آخرین بازی اش، بسیار متفاوت بود. فکر می کنم رایان می تواند به عنوان یک دفاع چپ بازی کند. احتمالا اشلی کول بهترین دفاع چپ 10 سال اخیر بوده است. رایان شباهت های زیادی به اشلی کول دارد و می تواند بیاموزد چگونه دفاع کند. سسنیون در حال حاضر برای بازی در پست دفاع چپ آماده نیست. امیدوارم در بازی با بورنموث هم خوب بازی کنیم و هم پیروز شویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مورینیو: امیدوارم هم خوب بازی کنیم و هم ببریم، امری با یک باشگاه بزرگ دیگر به فوتبال برمی شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مورینیو: امیدوارم هم خوب بازی کنیم و هم ببریم، امری با یک باشگاه بزرگ دیگر به فوتبال برمی شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید