معرفی بازی موبایلی Escape from Chernobyl FPS

به گزارش عینک بانوان، بازی موبایلی Escape from Chernobyl FPS یک بازی سنگین و اول شخص در دنیای بازی های موبایلی محسوب می گردد.

معرفی بازی موبایلی Escape from Chernobyl FPS

به گزارش خبرنگار ، بازی اندروید و آیفون Escape from Chernobyl FPS یک بازی اول شخص سروایول محسوب می گردد و همانطور که می دانید؛ در این دسته از بازی ها، گیم پلی و مکانیزم های مورد استفاده، اهمیت بالایی دارند. درست در زمانی که بازی آغاز می گردد، وارد بخش تمرینی می گردد؛ البته بخش تمرینی آن صرفا همان ابتدای بازی است که به وسیله چند نوشته، بخش های مختلف Escape from Chernobyl FPS به بازیکن معرفی می شوند و در سمت چپ تصویر یک آنالوگ برای راهنمایی شخصیت اصلی در نظر گرفته شده و در سمت راست نیز سه دکمه مختلف تعبیه شده است.

در این بازی هیجان انگیز، اولین دکمه، دکمه ضربه زدن است که در سمت چپ تصویر نیز قرار گرفته است و سازنده این کار را برای راحتی بازیکن در شرایط مختلف انجام داده است. دکمه دوم و سوم، اعمال پریدن و نشستن را انجام می دهند و در ادامه متوجه خواهید شد که در طول بازی یک بخش Inventory برای شما در نظر گرفته شده است. بخش Inventory بازی موبایلی Escape from Chernobyl FPS دارای دو قسمت مختلف است.

اولین قسمت دسترسی زودرس به آیتم های حیاتی نظیر قرص های سلامت و جعبه های یاری های اولیه را برای شما فراهم می نماید و این در حالی است که دومین قسمت، مشاهده شرایط بازیکن اصلی و استفاده از سلاح و لباس های جدید است تا قدرت شما بیش از پیش افزایش یابد. رفته رفته متوجه این موضوع می گردد که Escape from Chernobyl FPS از سیستم ساخت و ساز نیز پشتیبانی می نماید. سیستم ساخت و ساز بازی اندروید و آیفون Escape from Chernobyl FPS شامل تعدادی آیتم حیاتی می گردد که پیش نیازشان به وسیله انجام مراحل و گشت و گذار در طول بازی، به دست می آید.

محیط های بازی آغشته به مواد رادیو اکتیو هستند که آن ها را به صورت نور های آبی رنگی مشاهده می کنید و در بالای صفحه یک نوار مخصوص برای شما تعبیه شده است که با نزدیک شدن به بخش های رادیواکتیوی، عقربه های آن به سمت مورد نظر حرکت می نماید.

از طرفی تیم سازنده سعی نموده است به وسیله ایجاد صدای نویز و همچنین کاهش میدان دید بازیکن، خطر را به شما گوش زد کند؛ با ماندن در این قسمت ها باعث می گردد نوار سلامت تان کاهش پیدا کند و در نتیجه بمیرید، البته در این میان اشاره کنم که در برخی از قسمت ها مجبور هستید خطر را به جان بخرید و وارد قسمت های رادیواکتیوی شوید. در واقع همین مورد و وجود زامبی ها (انسان ها و حیواناتی که تحت تاثیر موارد رادیو اکتیو قرار گرفته اند) باعث شده است یک ترس و دلهره در بازیکن به وجود آید.

ترس و دلهره زمانی روی واقعی خود را نشان می دهند که پای طراحی های Escape from Chernobyl FPS به وسط می آید. همانند بازی هایی همانند؛ Outlast شما یک چراغ قوه دارید که به وسیله آن محیط را می بینید و در خارج از نور چراغ قوه، تاریکی خاصی محیط را در بر گرفته است و همچنین صدا های مختلف و ترکیب آن با سکوت دلهره آور بازی، ترس را بیش از پیش افزایش داده است.

جدا از تمامی موارد ذکر شده، بازی اندروید و آیفون Escape from Chernobyl FPS دارای یک بخش لول آپ برای شخصیت اصلی است که در جریان آن می توانید بخش هایی نظیر سرعت حرکت یا استفاده از آیتم ها، نوار سلامت و سایر موارد را ارتقا دهید.

بازی موبایلی Escape from Chernobyl FPS یک بازی سنگین از نظر فضایی که اشغال می نماید،محسوب می گردد و برای تجربه این بازی باید دو گیگابایت دیتا دانلود کنید که با توجه به افت فریم ها و بهینه نبودن بازی، یک ایراد به حساب می آید و پس از تجربه 20 الی 30 دقیقه ای باتری گوشی موبایل یا تبلت شما داغ می نماید؛ اما با این حال بازی اندروید و آیفون Escape from Chernobyl FPS یک تجربه لذت بخش و هیجان انگیز در زمینه بازی های سروایول و ترسناک به حساب می آید که تجربه آن خالی از لطف نیست.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "معرفی بازی موبایلی Escape from Chernobyl FPS" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی بازی موبایلی Escape from Chernobyl FPS"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید