خبرنگاران وقوع 2 تصادف زنجیره ای در تهران 6 مصدوم داشت

به گزارش عینک بانوان، تهران- خبرنگاران- وقوع 2 تصادف زنجیره ای در غرب و مرکز پایتخت منجر به مصدومیت 6 نفر شد.

خبرنگاران وقوع 2 تصادف زنجیره ای در تهران 6 مصدوم داشت

رییس مرکز اورژانس تهران شامگاه چهارشنبه در این باره به خبرنگار عینک بانوان گفت: ساعت 20:58 امشب این حادثه تصادف در پاسگاه نعمت آباد؛ عظیمراه شهید کاظمی؛ خیابان جانباز به سامانه 115 اعلام و بلافاصله تکنسین های اورژانس به محل حادثه اعزام شدند.

پیمان صابریان اضافه نمود: در این سانحه رانندگی 4 خودرو سواری شامل؛ پراید؛ سمند؛ تویوتا و پژو 206 بصورت زنجیروار با یکدیگر برخورد کردند.

وی با بیان اینکه بدلیل این تصادف ترافیک سنگینی در جهت ایجاد شده بود گفت: 3 نفر از سرنشینان شامل 2 راننده و یک سرنشین این خودروها از نواحی مختلف اندام ها دچار مصدومیت شدند.

رییس مرکز اورژانس تهران ادامه داد: پس از انجام اقدامات اولیه درمانی یکی از مصدومان در محل درمان اما 2 مصدوم دیگر این تصادف به بیمارستان شهدای هفتم تیر منتقل شدند.

وی در ادامه از وقوع دومین تصادف زنجیره ای این بار در خیابان ولیعصر (عج) بالاتر از میدان منیریه اطلاع داد و گفت: ساعت 20:47 امشب تصادف زنجیره ای 3 دستگاه موتورسیکلت با یک دستگاه پژو 206 به سامانه 115 اعلام شد.

صابریان اضافه نمود: در این تصادف نیز 3 راکب موتورسیکلت از نواحی مختلف اندام ها دچار مصدومیت شدند که پس از انجام اقدامات ادلیه درمانی 2 مصدوم به بیمارستان های لقمان و سینا و همچنین یک مصدوم نیز در محل درمان شد.

وی با بیان اینکه علت این تصادفات در دست آنالیز کارشناسان پلیس راهور تهران عظیم است از رانندگان خواست به هنگام رانندگی در ساعات شب بدلیل تاریکی هوا با رعایت فاصله طولی با خودرو جلویی و سرعت مطمینه در جهتها حرکت نمایند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران وقوع 2 تصادف زنجیره ای در تهران 6 مصدوم داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران وقوع 2 تصادف زنجیره ای در تهران 6 مصدوم داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید