خبرنگاران دوربین حرارتی برای کنترل شیوع کرونا در سازمان پسماند شهرداری تهران نصب شد

به گزارش عینک بانوان، تهران- خبرنگاران- سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران در راستای انجام اقدامات پیشگیرانه درخصوص شیوع ویروس کرونا و به منظور پایش سلامت و بهداشت پرسنل، دوربین حرارتی در ساختمان مرکزی این مجموعه و مجتمع آرادکوه نصب کرد.

خبرنگاران دوربین حرارتی برای کنترل شیوع کرونا در سازمان پسماند شهرداری تهران نصب شد

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی و امور بین الملل سازمان مدیریت پسماند؛ از ابتدای اعلام شیوع ویروس کورنا در شهر تهران که سبب نگرانی های بسیاری میان شهروندان شد، این سازمان به منظور حفظ بهداشت و سلامت عموم شهروندان و در راستای اجرای رسالت های زیست محیطی خود، انجام اقدامات پیشگیرانه ای را در قالب فعالیت های متعدد درون و برون سازمانی در دستور کار قرار داد.

ضدعفونی کردن روزانه 10 ایستگاه میانی خدمات شهری، دو ساختمان اداری، یک ساختمان لجستیکی و مجتمع پردازش آرادکوه درکنار ضدعفونی کردن خیابان های اصلی و پرتردد شهر از جمله فعالیت های پیشگیرانه و مستمر این سازمان است.

نصب دوربین حرارتی از دیگر اقدامات سازمان مدیریت پسماند برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا به پرسنل است. این دوربین که به منظور تب سنجی دقیق و تسریع در پایش سلامت پرسنل نصب شده است به وسیله ارسال سیگنال قادر به تشخیص میزان حرارت بدن انسان است تا کارمندان و مراجعان به ساختمان مرکزی و مجتمع آرادکوه با حداقل خطر در مورد ابتلا به ویروس کرونا روبرو باشند. پیشگیری از روبروه حضوری و چهره به چهره برای سنجش سلامت افراد نیز از جمله مزیت های کاربردی این دوربین است.

آشکارسازهای این دوربین می توانند با تعیین کردن توزیع حرارتی نشان دهند که کدام بخش از بدن دارای حرارات بالا و کدامیک حرارت کمتری دارد که در نهایت با کاربرد دوربین حرارتی دقت و سرعت تشخیص افزایش یافته و می توان تعداد بیشتری از پرسنل را مورد پایش بهداشتی قرار داد.

معاون بهداشت وزارت بهداشت بیان کرد: تا به امروز 18 هزار و 407 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده، هزار و 284 نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت نموده و 5 هزار و 979 نفر نیز بهبود یافته اند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران دوربین حرارتی برای کنترل شیوع کرونا در سازمان پسماند شهرداری تهران نصب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران دوربین حرارتی برای کنترل شیوع کرونا در سازمان پسماند شهرداری تهران نصب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید