برترین رستوران ها و کافه های فست فود مسکو

به گزارش عینک بانوان، رستوران های فست فود متعددی نظیر رستوران مردم و پاستا، لافا لافا، شوک مارکت و... در مسکو وجود دارد که در زمان های عجله ای می تواند گزینه مناسبی برای رفع کردن گرسنگی باشد.

برترین رستوران ها و کافه های فست فود مسکو

ریتم زندگی در شهر مدرن مسکو گاهی اوقات به حدی سریع می گردد که وقت کافی برای خوردن یک ناهار یا شام ساده را ندارید و مجبورید در حال دویدن، غذا بخورید. رستوران های فست فود محلی نه تنها شکم شما، بلکه روح تان را نیز سیر می نمایند. به عبارتی منظورمان رضایت کامل از وعده های غذایی سریع و مغذی بین المللی و محلی است که مورد توجه قشرهای مختلف مردم روسیه بوده است.

طعم و مزه غذاهای خیابانی، نودل هایی که به صورت ایستاده میل می گردد و غذاهای فست فود آمریکایی، هواداران زیادی دارد و در اینجا بیشتر از دکوراسیون رستوران، به فست فود اهمیت می دهند. در ادامه تعدادی از این رستوران ها را به شما معرفی می کنیم تا در تور مسکو از آنها لذت ببرید.

مردم و پاستا

تا به حال در خصوص رستوران پاستای سریع، چیزی شنیده اید؟ رستوران مردم و پاستا (People & Pasta)، نسخه روسی یک رستوران پاستای سریع ایتالیایی است که به یکی از سالم ترین رستوران های مسکو تبدیل شده است. در اینجا می توانید بشقاب خود را پر از پاستای ایتالیایی نموده و روی آن را با مخلفاتی مثل مرغ، تن ماهی، سس پستو، میگو و قطعاً پنیر متزارلا و گوجه پر کنید.

ساعت کار: هر روز هفته از ساعت 10 صبح تا 11 شب

شوک مارکت

لحظاتی در زندگی وجود دارد که فقط می خواهید یک غذای سریع و در عین حال خیلی لذیذ میل کنید. خوب رستوران شوک مارکت (Shuk Market)، یک فود کورت خاورمیانه ای است که درست در مرکز مسکو قرار گرفته و غذاهای سریع منطقه خاورمیانه را با قیمتی ارزان به مشتریان ارائه می نماید. پای با گوشت از غذاهای خوشمزه این رستوران بوده که مناسب یک وعده سریع است.

ساعت کار: هر روز هفته از ساعت 8 صبح تا 11 شب

AC/DC

در رستوران AC/DC، همه چیز نصف روسی و نصف گرجستانی است. برای یک تجربه غذایی فوق العاده، برگر انتخاب نموده و آن را با مخلفات تند و فلفلی پر کنید. کارکنان آشپزخانه با سرعت زیادی غذاها را طبخ می نمایند، اما از آنجا که این رستوران در یکی از معروف ترین نقاط مسکو قرار گرفته، آخر هفته ها باید یک ساعتی را در صف طولانی آن بگذرانید. با این حال ارزشش را دارد!

ساعت کار: هر روز هفته از ساعت 10 صبح تا 9 شب

لافا لافا

لافا لافا (Laffa Laffa)، یک کافه غذاهای خیابانی خاورمیانه ای است که در مرکز شهر مسکو واقع شده است. نان لافا که در منطقه خاورمیانه به وفور برای شاورما به کار می رود و همینطور دیپ های ترکیبی، نماد غذاهای این کافه هستند. همه غذاها به وسیله سرآشپز خاورمیانه ای آن روی زغال کبابی می گردد. از قلم نیاندازید که حتماً هوموس، بابا غنوش و فلافل این کافه را امتحان کنید. در اینجا می توانید همه غذاهای خود را به صورت سفارشی درآورید و به همین علت واقعاً با سایر رستوران ها فرق دارد.

ساعت کار: هر روز هفته از ساعت 11:30 صبح تا 11 شب

منبع: کجارو

به "برترین رستوران ها و کافه های فست فود مسکو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین رستوران ها و کافه های فست فود مسکو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید