اسنپ دریافت برای دیگران آسان شد

به گزارش عینک بانوان، اسنپ در نسخه جدید اپلیکیشن مسافرانش یک قابلیت بسیار مهم و کارآمد را به کاربران خود ارائه نموده است. درخواست خودرو برای دیگری قابلیتی که به یاری آن می توانید به راحتی برای دوستان و آشنایان تان درخواست اسنپ دهید و نیازی به تماس های تلفنی مداوم با مسافر و راننده در طول سفر نداشته باشید.

اسنپ دریافت برای دیگران آسان شد

احتمالا برای شما هم پیش آمده که مجبور شوید برای دوستان یا افراد خانواده تان درخواست اسنپ دهید. تا پیش از این، وقتی با حساب کاربری شخصی خود برای دیگران اسنپ می گرفتید، باید تا رسیدن راننده به مبدا و سوار شدن مسافر به وسیله تلفن با هر دو نفر در تماس می بودید. برای یک سفر پیروز که مسافر آن فرد دیگری است، حداقل دو یا سه تماس تلفنی احتیاج داشتید؛ پس از رسیدن راننده به مبدا، اطلاع به مسافر که راننده به مبدا رسیده، تماس دوباره با مسافر برای اطمینان از اینکه ماشین مورد نظر را پیدا نموده است و در نهایت به مقصد رسیده است یا نه.

پنهان سازی شماره تلفن در درخواست اسنپ برای دیگری

اما با این قابلیت جدید اسنپ می توانید برای تمام کسانی که به هر دلیل نمی خواهند از گوشی های هوشمند استفاده نمایند یا به اینترنت دسترسی ندارند، درخواست سفر دهید و فقط با وارد کردن نام و شماره تلفن مسافر، او را مستقیما به راننده ای که درخواست را قبول می نماید مرتبط کنید. این ارتباط به واسطه پشتیبانی اسنپ برقرار می گردد؛ به این معنی که شما با وارد کردن مبدا و مقصد کسی که می خواهید برای او درخواست دهید و همینطور مشخصات فرد از جمله نام و شماره تلفن، او را به عنوان مسافر به اپلیکیشن اسنپ معرفی می کنید. بعد از آنکه راننده درخواست سفر شما را پذیرفت، پیامکی حاوی اطلاعات ضروری سفر از جمله مشخصات خودرو، پلاک ماشین و نام راننده و شماره تلفن او برای شماره ای که از مسافر خود ثبت نموده اید ارسال می گردد. به یاری این پیامک مسافر شما می تواند در صورت لزوم به صورت مستقیم با راننده تماس بگیرد و هماهنگی های لازم را انجام دهد. اگر قابلیت تماس امن را فعال نموده باشید، شماره تلفن مسافرتان از دید راننده پنهان می ماند و در پیامکی که حاوی اطلاعات مسافر است و برای راننده ارسال می گردد، به جای آن شماره تلفن، شماره ای تصادفی با سرشماره پشتیبانی اسنپ ارسال می گردد.

اگر احتیاج به اعمال هرگونه تغییر در شرایط سفر باشد یا در صورت لغو سفر از طرف شما یا راننده، باید به روال همواره با پشتیبانی تماس بگیرید و توجه داشته باشید که شیوه پرداخت این سفرها به دو صورت نقدی از طرف مسافر یا اعتباری از طرف شماست که درخواست سفر را ثبت نموده اید.

در وبلاگ اسنپ می توانید نحوه درخواست سفر برای دیگران را بخوانید.

2121

منبع: خبرآنلاین

به "اسنپ دریافت برای دیگران آسان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسنپ دریافت برای دیگران آسان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید