پخش سریال جدید رادیویی به مناسبت بزرگداشت استاد شهریار

به گزارش عینک بانوان، با نزدیک شدن به روز شعر و ادب فارسی و درگذشت استاد شهریار، سریال جدید رادیویی آن سیزده از عالم به در به کارگردانی ایوب آقاخانی از 2 شبکه رادیویی نمایش و ایران پخش می گردد.

پخش سریال جدید رادیویی به مناسبت بزرگداشت استاد شهریار

به گزارش گروه فرهنگی عینک بانوان، مجموعه نمایشی رادیویی آن سیزده از عالم به در به سفارش رادیو ایران در اداره کل هنر های نمایشی رادیو فراوری شده است که به روز های پایانی زندگی استاد شهریار می پردازد، این سریال همزمان از رادیو نمایش نیز پخش می شود.

ژاله محمدعلی تهیه کننده سریال رادیویی آن سیزده از عالم به در در این باره گفت: داستان این سریال درباره روز های پایانی زندگی استاد شهریار است که در حین روایت داستان به گذشته یعنی دوران کودکی، جوانی و عشق از دست رفته اش باز می شود.

وی اضافه کرد: محور اصلی این داستان، عشق از دست رفته شهریار است و همینطور وقایعی که او در دوران زندگی اش با آن روبرو بوده است.

این تهیه کننده رادیویی بیان نمود: از آنجایی که داستان این نمایش درباره یک شاعر آذری زبان است تمرکز و فضا سازی را بر موسیقی آذری گذاشتم تا تاثیرگذاری آن دوچندان شود.

مجموعه سه قسمتی آن سیزده از عالم به در به تهیه کنندگی ژاله محمدعلی، کارگردانی ایوب آقاخانی، نویسندگی علی مست علی، افکتوری محمدرضا قبادی فر، صدابرداری رامین آریاشکوه و با هنرنمایی حمید منوچهری، مهرخ افضلی، حمید یزدانی ابیانه، سینا نیکوکار، ماندانا اصلانی، ایوب آقاخانی، نوشین حسن زاده و شیرین سپه راد از روز سه شنبه 25 شهریور ساعت 23:45 از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت 22:30 روی آنتن رادیو ایران می رود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پخش سریال جدید رادیویی به مناسبت بزرگداشت استاد شهریار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پخش سریال جدید رادیویی به مناسبت بزرگداشت استاد شهریار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید