نیازمند لطافت و مهربانی در شهر هستیم

به گزارش عینک بانوان، شهردار مشهد گفت: به شدت در شهر نیازمند ترویج لطافت و مهربانی هستیم و ایجاد لطافت از ویژگی های فرهنگ و هنر است.

نیازمند لطافت و مهربانی در شهر هستیم

به گزارش خبرنگار از ، محمدرضا کلائی شهردار مشهد در مراسم افتتاح گذر فرهنگ و هنر مشهد با بیان اینکه به شدت نیازمند لطافت و مهربانی در شهر هستیم، گفت: معتقدم هنر با ویژگی های خودش با ذوق و مهربانی که در نهادش است می تواند کمک بسیار زیادی دراین زمینه داشته باشد.

او شرح داد: گذر فرهنگ و هنر نشان می دهد در روزمره ترین رفتار های خودمان هم می توانیم بهره ای از ذوق و مهربانی داشته باشیم.

کلائی ادامه داد: نکته ای که به نظرم مکمل زحمات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و سرمایه گذاران این پروژه خواهد بود، این است که نظام بهره برداری از این مجموعه نظام درخوری باشد و با همین کیفیتی که احداث شده است، بهره برداری شود.

شهردار مشهد گفت: گذر فرهنگ و هنر مشهد یک تجربه است بنابراین هم ما و همه اصحاب فرهنگ و هنر وظیفه داریم که به این گذر جان بدهیم تا توفیق این گذر باعث شود گذر های هنر دیگری در شان مشهد راه اندازی شود.

او شرح داد: انتخاب مکان برای احداث این گذر از حیث حضور زائران حضرت رضا (ع) و گذران بخشی از وقت آن ها در این گذر بسیارمهم است و معتقدم چنانچه نظام بهره برداری از این گذر درست اجرا شده باشد می تواند به پررونق ترین گذر فرهنگ و هنر کشور تبدیل شود.

/ ز.م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "نیازمند لطافت و مهربانی در شهر هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیازمند لطافت و مهربانی در شهر هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید