نشست روسای فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی و فدراسیون نجات غریق و غواصی برگزار گردید

به گزارش عینک بانوان، رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی با رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی در مورد نحوه همکاری مشترک ملاقات و گفت وگو کردند.

نشست روسای فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی و فدراسیون نجات غریق و غواصی برگزار گردید

به گزارش عینک بانوان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، به منظور هماهنگی لازم در مورد تعامل و همکاری های مشترک هادی بشیریان رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی با مهدی حیدری رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی و دکتر مسعود جوکار رئیس هیئت ورزش های دانشگاهی استان البرز ملاقات و گفت وگو کردند.

بنابراین گزارش هادی بشیریان در این نشست ضمن استقبال از همکاری و انعقاد تفاهم نامه با فدراسیون نجات غریق و غواصی گفت: استفاده از ظرفیت و توانمندی دو فدراسیون و تجربیات فدراسیون نجات غریق برای توسعه هرچه بیشتر این رشته در ورزش دانشگاهی ارزشمند است.

رئیس فدراسیون دانشگاهی گفت: دو فدراسیون با توانایی هایی که در اختیار دارند می توانند به یکدیگر یاری نمایند. ما نیز برای برگزاری رویدادهای ورزش دانشگاهی با همکاری و همراهی فدراسیون نجات غریق آمادگی داریم و در گام نخست انجمن نجات غریق در فدراسیون و هیئت های استانی و مسابقه چند جانبه را بین بخش های مختلف با همکاری فدراسیون برگزار خواهیم کرد.

در ادامه حیدری گفت: این فدراسیون در رشته های نجات غریق ، غواصی و آب درمانی فعالیت دارد و اولویت فدراسیون پیشگیری از غرق شدن و کاهش تعداد غرق شدگان در کشور به وسیله آموزش است و ما می توانیم به دانشجویان خصوصا دانشجویان رشته تربیت بدنی دوره های آموزشی را با همکاری دو فدراسیون آموزش دهیم.

رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی تاکید نمود: با امضاءتفاهم نامه، همکاری دو فدراسیون بیشتر خواهد شد و هیئت های استانی می توانند همکاری مشترک را در امور آموزشی و مسابقات داشته باشند.

در ادامه جوکار گفت: با همکاری دو فدراسیون میتوان کارهای پژوهشی در قالب خاتمه نامه ها در اختیار دانشجویان قرار بگیرد و دانشجویان تربیت بدنی پس از گذراندن واحد نجات غریق در دانشگاه ها می توانند در شهرهای خودشان مشغول به کار شوند.

وی اضافه نمود: هیئت ورزش های دانشگاهی استان البرز آمادگی میزبانی مسابقات نجات غریق کشوری را دارد.

در این نشست دکترعلی پورمقبلان رئیس هیئت نجات غریق استان تهران، دکتر کریمی مسئول امور مسابقات و علیرضا مرادی مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی نیز حضور داشتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نشست روسای فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی و فدراسیون نجات غریق و غواصی برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست روسای فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی و فدراسیون نجات غریق و غواصی برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید