نسخه کلکسیونی بازی الدن رینگ رونمایی شد

به گزارش عینک بانوان، چندی پیش فرام سافتور از تریلر 20 دقیقه ای الدن رینگ رونمایی کرد. حال این شرکت نسخه کالکتورز ادیشن الدن رینگ را هم نشان داد. البته این نسخه برای هواداران پر و پا قرص این بازی است و قطعا برای همه نیست.

نسخه کلکسیونی بازی الدن رینگ رونمایی شد

در تریلر 20 دقیقه ای الدن رینگ چیزهای بسیاری نشان داده شد. به طور کلی تمرکز این تریلر روی گیم پلی و المان های مختلف بازی بود. همان طور که ما در مطلب زیر گفتیم؛ الدن رینگ حاصل چندین سال کوشش فرام سافتور است و به نوعی دارک سولز 4 است.

نسخه کالکتورز ادیشن همان طور که از نامش پیداست برای افراد خاص است. افرادی که علاقه شدید به یک بازی داشته و می خواهند نشانی از آن را به یادگار داشته باشند. اکثرا در این نسخه از بازی یک مجسمه از شخصیت اصلی یا یک کرکتر کلیدی وجود دارد. به همین دلیل این نسخه قیمت بالاتری هم خواهد داشت.

حال محتویات داخل کالکتورز ادیشن چیست؟

این نسخه شامل قسمت های زیر است.

  • بازی الدن رینگ
  • مجسمه 23 سانتی متری Malenia - Blade of Miquella
  • استیل بوک
  • یک آرت بوک 40 صفحه ای
  • آهنگ های بازی به صورت دیجیتال

در کنار نسخه کالکتورز ادیشن عادی، از یک نسخه خاص از این بازی هم رونمایی شد. نام آن Premium Collectors Edition بوده و همه چیز که در نسخه کالکتورز ادیشن عادی وجود دارد در این نسخه هم هست. در کنار بخش های بالا یک عدد کلاه خود Malenia هم وجود دارد. این کلاه خود به سایز واقعی بوده و حتی بعضی می توانند آن را به سر بگذارند.

همان طور که گفتیم این نسخه ها قیمت بالاتری نسبت به بازی عادی خواهند داشت. قیمت کالکتورز ادیشن 190 دلار بوده و قیمت نسخه Premium Edition هم 230 دلار خواهد بود. در حال حاضر امکان پیش خرید آن وجود دارد. البته اگر شما کمی صبر کنید احتمال حضور آن در ایران حتی قبل از عرضه رسمی بازی هم وجود دارد.

بازی الدن رینگ در تاریخ 6 اسفند (25 فوریه) برای کنسول های نسل 8 و نسل 9 به همراه PC منتشر خواهد شد. شما از هم اکنون می توانید تمام نسخه های این بازی را پیش خرید کنید.

منبع: GameInformer.com

منبع: دیجیکالا مگ

به "نسخه کلکسیونی بازی الدن رینگ رونمایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نسخه کلکسیونی بازی الدن رینگ رونمایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید