مرگ مشکوک اعضای یک خانواده سه نفره در مشهد

به گزارش عینک بانوان، سرپرست معاونت عملیات آتش نشانی مشهد از کشف اجساد یک خانواده 3 نفره در منزلی مسکونی در شمال شرق این شهر توسط آتش نشانان اطلاع داد.

مرگ مشکوک اعضای یک خانواده سه نفره در مشهد

به گزارش گروه حوادث عینک بانوان و به نقل از خبرگزاری فارس، آتشپاد دوم مهدی رضایی گفت: امروز آدینه دوم آبان ماه 99 در پی اعلام به سامانه 125 مبنی بر محبوسی اعضای یک خانواده در منزل مسکونی شان در منطقه پنج تن ،ستاد فرماندهی بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 42 را به محل اعلامی در خیابان شهید بوکانی اعزام کرد.

سرپرست معاونت عملیات آتش نشانی مشهد ادامه داد: آتش نشانان پس از رسیدن به محل با توجه به بسته بودند درب ورودی آپارتمان به وسیله تراس وارد این منزل شدند که در کمال ناباوری با جسم بی جان 3 نفر شامل یک زن و شوهر و یک دختر 7 ساله که همگی از اعضای یک خانواده بودند روبرو شده که در آنالیز های بیشتر معین شد از فوت آن ها مدت زمانی گذشته بود.

وی یادآور شد:آتش نشانان پس از آنالیز های اولیه محیط داخلی و بیرونی این منزل یکی از عوامل دخیل در فوت این 3 نفر را گازگرفتگی با منو کسید کربن به وسیله پکیج منزل احتمال داده و علت دقیقه فوت این خانواده را به نظریه پزشکی قانونی منوط دانستند.

رضایی ابراز کرد: اجساد این سه نفر با توجه به تائید فوت آنان از سوی تکنسین های اورژانس حاضر درصحنه به عوامل نیروی انتظامی در محل تحویل و به پزشکی قانونی منتقل شد.

کارشناسان آتش نشانی توصیه می نمایند شهروندان باید دقت نمایند که اگر در یک زمان چند نفر در داخل یک محیط بسته دچار این علائم شوند به احتمال زیاد درخطر گاز مونواکسید کربن قرار دارند و باز گذاشتن مسیرهای جریان آزاد هوا و چک کردن لوله بخاری، پکیج، آبگرمکن و اطمینان از وجود کلاهک دودکش برای پیشگیری از گازگرفتگی لازم است.

منبع: جام جم آنلاین

به "مرگ مشکوک اعضای یک خانواده سه نفره در مشهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرگ مشکوک اعضای یک خانواده سه نفره در مشهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید