محور کندوان به روی گردشگران بسته شد

به گزارش عینک بانوان، فرماندار شهرستان اسکو از بسته شدن کندوان، عنصرود و روستاهای واقع در این محور گردشگری به روی گردشگران تا پنجم شهریور ماه اطلاع داد.

محور کندوان به روی گردشگران بسته شد

بابک رضی منش، فرماندار شهرستان اسکو در جلسه ستاد شهرستانی مدیریت و مقابله با کرونا در این شهرستان با اشاره به فرایند افزایشی موارد ابتلا به کرونا به 120 نفر در روز، از تکمیل ظرفیت بیمارستان های اسکو اطلاع داد. وی با بیان اینکه رعایت پروتکل های بهداشتی در شهرستان به زیر 40 درصد رسیده است، سهل انگاری در این زمینه را موجب بروز اتفاقات ناگوار و غیرقابل تحمل دانست و گفت:

بازارهای هفتگی، پارک ها و بوستان های شهری، تفرجگاه ها، تئاترها و موزه ها تا مورخه سی ام مرداد ماه سال جاری تعطیل و شهرداری ها به همراه نیروی انتظامی شهرستان بر این امر نظارت کامل خواهند کرد.

رضی منش با اشاره به تعطیلی تمام اصناف و مشاغل، ادارات دولتی و خصوصی و بانک های اسکو تا روز شنبه، تاکید نمود:

با توجه به شرایط نارنجی کرونایی شهرستان و در راستای طرح تشدید محدودیت، محدودیت تردد در روستاهای محور گردشگری شهرستان اعمال خواهد شد اضافه کرد ؛ در این راستا روستای توریستی و تاریخی کندوان، عنصرود و سایر روستاهای محورهای گردشگری تا تاریخ پنجم شهریور ماه به روی مسافران و گردشگران بسته خواهد بود.

شایان ذکر است که تردد بین استانی خودروهای شخصی به شهرهای قرمز و نارنجی از ساعت 12 روز یکشنبه تا ساعت 24 روز آدینه پنجم شهریور ماه ممنوع است. بنا بر اعلام فرماندار اسکو، متخلفان با جریمه یک میلیون تومانی روبرو خواهند شد.

منبع: کجارو / nasrnews.ir

به "محور کندوان به روی گردشگران بسته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محور کندوان به روی گردشگران بسته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید