شرکت واحد از کجای دنیا اسم پیش فروش جایگاه را برداشت و عنوان کرد؟!

به گزارش عینک بانوان، چمران نسبت به خبر طرح پیش فروش جایگاه اتوبوس در ناوگان شرکت واحد اتوبوسرانی واکنش نشان داد.

شرکت واحد از کجای دنیا اسم پیش فروش جایگاه را برداشت و عنوان کرد؟!

مهدی چمران رئیس سابق شورای شهر تهران در گفت وگو با خبرنگار ،در واکنش به انتشار خبر پیش فروش جایگاه های اتوبوس با تأکید بر این نکته که نباید شرایط فعلی اتوبوس های پایتخت دچار تغییر گردد گفت: من نمی دانم برچه اساسی و از کجا این اسم (پیش فروش جایگاه اتوبوس) را برای اجرای چنین طرحی انتخاب کردند، اما باید به این نکته تأکید کنم که اجرای این دست طرح ها برای اتوبوس های موجود پایتخت نباید باشد.

رئیس سابق شورای شهر تهران با اشاره به کمبود 3 هزار دستگاه اتوبوس در پایتخت ادامه داد: ما در حال حاضر 3 هزار دستگاه اتوبوس برای ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت(سیستم اتوبوسرانی) کم داریم تا تعداد اتوبوس های تهران به 9 هزار دستگاه افزایش یابد.

چمران توضیح داد: بر اساس برنامه ریزی های اجرا شده ظرفیت ناوگان های اتوبوسرانی پایتخت باید تا 2 سال آینده به 11 هزار دستگاه اتوبوس افزایش پیدا کند و همین موضوع نشان می دهد که ما نمی توانیم این چنین طرح هایی را برای ناوگان اتوبوسرانی اجرا کنیم.

او با اشاره به این نکته که اجرای این چنین طرح هایی (پیش فروش جایگاه اتوبوس) در صورت تأمین ناوگان اتوبوسرانی کار خوبی است توضیح داد: اگر مدیریت شهری بتواند با تأمین ناوگان اتوبوسرانی پایتخت مینی بوس نیز خریداری و به ناوگان اضافه کند می تواند این چنین طرح هایی را اجرا کند.

واکنش مدیران شهر تهران به خبر فروش جایگاه اتوبوس در پایتخت

رئیس سابق شورای شهر تهران تأکید کرد: نمی دانم مدیران شهری در حالی که ما اتوبوس کم داریم چگونه صحبت از اجرای این دست طرح ها می نمایند!

چمران در پاسخ به این سوال که آیا شرکت واحد اتوبوسرانی تهران می تواند نرخ بلیت اتوبوس را افزایش دهد گفت: نرخ بهای بلیت اتوبوس باید به تأیید و تصویب شورای شهر تهران برسد و مدیریت شهری (اتوبوسرانی) نمی تواند به صورت یک جانبه نرخ کرایه را برای این ناوگان افزایش دهد.

انتهای پیغام /

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "شرکت واحد از کجای دنیا اسم پیش فروش جایگاه را برداشت و عنوان کرد؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت واحد از کجای دنیا اسم پیش فروش جایگاه را برداشت و عنوان کرد؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید