زمان شروع اردوی تیم ملی والیبال نوجوانان اعلام شد

به گزارش عینک بانوان، تهران (پانا) - سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان زمان شروع اردوی شاگردانش را گفت.

زمان شروع اردوی تیم ملی والیبال نوجوانان اعلام شد

مسعود آرمات در گفت وگو با روابط عمومی فدراسیون والیبال، درباره برنامه های تیم والیبال نوجوانان پسر ایران اضافه نمود: دی ماه امسال، برنامه شناسایی استعدادها برای دعوت به اردوهای انتخابی تیم نوجوانان انجام خواهد شد.

وی با بیان این که در نخستین مرحله، فراخوان جذب بازیکنان با شرایط مدنظر اعلام شده است و هیات های استانی می توانند بازیکنان مستعد خود را به کادر فنی معرفی نمایند، توضیح داد: فاز نخست شناسایی و گزینش نفرات واجد شرایط برای دعوت به اردوی آماده سازی تیم نوجوانان پسر آغاز شده است و هیات ها تا 15 دی ماه فرصت دارند بازیکنان دارای شرایط معین شده را معرفی نمایند.

سرمربی تیم والیبال نوجوانان ایران، برگزاری لیگ برتر نوجوانان را دومین مرحله شناسایی بازیکنان برای دعوت به اردو دانست و گفت: این رقابت ها زیر نظر کادر فنی تیم نوجوانان برگزار خواهد شد و بازیکنان برتر به اردوی انتخابی و آماده سازی دعوت می شوند.

آرمات شناسایی استعدادها را از برنامه های مهم برای آماده سازی این تیم دانست و گفت: بر اساس برنامه تنظیم شده، کشور را به 10 منطقه تقسیم کردیم و برای شناسایی بازیکنان مستعد، به این مناطق سفر خواهیم کرد تا با همکاری مربیان بومی رده های سنی پایه و هیات های استانی، کوشش کنیم که از همه استعدادهای موجود تست بگیریم تا در غربال گری نهایی، بهترین ها را به اردوهای آماده سازی دعوت کنیم.

وی تاکید نمود: هدف فدراسیون والیبال هم این است که هیچ بازیکن مستعدی از فهرست اولیه انتخابی، حذف نگردد. به همین دلیل اگر بازیکن مستعدی از نگاه کادر فنی جا ماند، هیات ها در مرحله سوم برنامه باید آنان را معرفی نمایند.

وی درباره زمان آغاز اردوهای انتخابی و آماده سازی تیم والیبال نوجوانان گفت: بر اساس برنامه های تدوین شده، اردوها از بهمن ماه آغاز می گردد و هر 10 روز، یک مرحله اردو داریم. بنابراین تا انتها سال، حداقل پنج مرحله اردو خواهیم داشت.

آرمات درباره اعضای کادر فنی تیم والیبال نوجوانان گفت: این افراد تقریباً تعیین شده اند و منتظر صدور احکام آنان هستیم تا به صورت رسمی معرفی شوند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "زمان شروع اردوی تیم ملی والیبال نوجوانان اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان شروع اردوی تیم ملی والیبال نوجوانان اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید