رویداد توسعه فناوری در صنعت برق برگزار می شود

به گزارش عینک بانوان، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت نیرو درصدد آمدند تا رویداد توسعه فناوری در صنعت برق را با هدف ارائه نیازمندی های صنعت برق کشور در حوزه های تولید، انتقال و توزیع برگزار کنند.

رویداد توسعه فناوری در صنعت برق برگزار می شود

در این رویداد شرکت های دانش بنیان و فناورانی که بهترین پیشنهادها و راهکارهای فناورانه را برای حل مسائل مطروحه ارائه کنند، فرصت همکاری تجاری با شرکت های زیرمجموعه وزارت نیرو را خواهند یافت.

رویداد توسعه فناوری در صنعت برق یک رویداد مبتنی بر تقاضای فناوری است که هدف آن حل مسائل و پاسخگویی به نیازهای فناورانه صنعت برق کشور با استفاده از توانمندی و ظرفیت شرکت های دانش بنیان و فناور و ایجاد همکاری تجاری بین این شرکت ها و مجموعه های تابعه وزارت نیرو است.

در این رویداد، بخشی از نیازمندی های صنعت برق کشور در حوزه های تولید، انتقال و توزیع معرفی خواهند شد و شرکت ها و فناورانی که بهترین پیشنهادها و راهکارهای فناورانه را برای حل مسائل مطروحه ارائه کنند، فرصت همکاری تجاری با شرکت های زیرمجموعه وزارت نیرو را خواهند یافت.

بخش های مختلف این رویداد شامل نمایشگاه نیازمندی های صنعت برق و توانمندی های شرکت های دانش بنیان، نشست های معرفی نیازهای فناورانه صنعت برق و جلسات حاشیه ای B2B، نشست معرفی توانمندی های شرکت های دانش بنیان صنعت برق و جلسات حاشیه ای B2B، نشست های مذاکره تجاری با هدف همکاری های فناورانه، نشست های انتقال تجربه بین شرکت های دانش بنیان می باشد و شرکت در همه بخش های برای همه علاقه مندان آزاد است.

در این رویداد شرکت های دانش بنیان و فناور صنعت برق امکان ارائه هر نوع ایده عملیاتی برای مدیریت مصرف برق در ساعات پیک را دارند.

با توجه به هماهنگی اجرا شده بین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت نیرو، ایده ها و پیشنهادات در این خصوص طی مدت معین بعد از رویداد جمع آوری و در صورت دارا بودن قابلیت اجرا پیش از تابستان 99 با مشارکت ارائه دهنده پیشنهاد عملیاتی خواهند شد.

این رویداد دو روزه 5 و 6 اسفند ماه 1398 در محل صندوق نوآوری و شکوفایی توسط ستاد توسعه فناوری های حوزه انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با همکاری توانیر و ساتکاب از مجموعه وزارت نیرو برگزار می شود.

شرکتهای دانش بنیان، فناوران، دانشگاهیان و نوآوران می توانند از https://evnd.co/1mASb ثبت نام کنند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "رویداد توسعه فناوری در صنعت برق برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویداد توسعه فناوری در صنعت برق برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید