روایت سخنگوی هیئت رئیسه مجلس از مذاکره روحانی با رهبر انقلاب ، تست کرونای 5 نماینده مجلس مثبت شد

به گزارش عینک بانوان، سخنگوی هیئت رئیسه مجلس از تست مثبت پنج نماینده اطلاع داد و گفت: مجلس فردا یازدهم اسفند ماه جلسه علنی ندارد.

روایت سخنگوی هیئت رئیسه مجلس از مذاکره روحانی با رهبر انقلاب ، تست کرونای 5 نماینده مجلس مثبت شد

به گزارش عینک بانوان به نقل از باشگاه عینک بانوان، اسداله عباسی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جمع عینک بانوان اظهار کرد: پیروی نامه وزیر بهداشت به رئیس مجلس مقرر شد سه نفر از اعضای هیئت رئیسه مجلس متشکل از آقایان پزشکیان، رنجبرزاده و قاضی زاده در ستاد ملی کرونا حضور یافته و برای کم و کیف برگزاری جلسات علنی مجلس نظرات خود را ارائه دهند.

او اضافه نمود: در بحث آنالیز لایحه بودجه هم از آنجایی که مجلس این لایحه را به کمیسیون تلفیق ارجاع داده است، هنوز گزارش از این کمیسیون به مجلس ارائه نشده است.

عباسی توضیح داد: از فردا جلسات کمیسیون تلفیق برای آنالیز بودجه برقرار است و گزارش نهایی این کمیسیون را به هیئت رئیسه ارائه خواهد داد تا هرچه سریعتر مجلس بودجه 99 را تصویب کند.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری جلسه رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی گفت: رئیس جمهور در این باره با رهبر انقلاب صحبت نموده اند و با اذن ایشان قرار شده است که کشاورز همچنان سرپرست وزارت کشاورزی را برعهده داشته باشد.

عباسی اعلام کرد: قرار است گزارش کمیسیون تلفیق از لایحه بودجه و گزارش هیئت سه نفره برای آنالیز کرونا به هیئت رئیسه مجلس ارائه شده و در جلسه بعدی هیئت رئیسه مجلس آنالیز گردد.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: بر این اساس مجلس فردا جلسه علنی ندارد و منتظر گزارش هیئت سه نفره از ستاد کرونا هستیم.

او اعلام کرد: از صد نفر نماینده مجلس که تست کرونا داده اند تست پنج نفر از آنها مثبت بوده است، بنابراین با تمهیدات در نظر گرفته شده از سوی مجلس مقرر شد از دیگر نمایندگان هم این تست گرفته گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "روایت سخنگوی هیئت رئیسه مجلس از مذاکره روحانی با رهبر انقلاب ، تست کرونای 5 نماینده مجلس مثبت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت سخنگوی هیئت رئیسه مجلس از مذاکره روحانی با رهبر انقلاب ، تست کرونای 5 نماینده مجلس مثبت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید