حیدری: خریدهای پرسپولیس بازیکنان باکیفیتی هستند، پهلوان جای ترابی را پر می کند

به گزارش عینک بانوان، بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که مسئولان باشگاه نفرات مدنظر گل محمدی را جذب کردند و این بازیکنان می توانند به موفقیت پرسپولیس کمک کنند.

حیدری: خریدهای پرسپولیس بازیکنان باکیفیتی هستند، پهلوان جای ترابی را پر می کند

سپهر حیدری بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در گفت وگو با خبرنگار ورزشی عینک بانوان در خصوص شرایط سرخپوشان و خریدهای این تیم پیش از شروع مجدد مسابقات لیگ قهرمانان آسیا گفت: با توجه به اینکه کننده های ایران فرصت کمی برای تقویت خود و حضور مقتدرانه در لیگ قهرمانان آسیا دارند، پرسپولیس تا اینجا در جذب بازیکن پیروز بوده، مسئولان باشگاه بازیکنانی که مدنظر کادرفنی بودند را به خدمت گرفته اند و تیم شرایط خوبی دارد.

وی ادامه داد: مسئولان باشگاه طبق لیستی که گل محمدی ارائه کرده بود بازیکنان را جذب کردند و به نظر من بازیکنان باکیفیتی هم هستند و می توانند به پیروزیت پرسپولیس در لیگ قهرمانان و فصل آینده لیگ برتر کمک کنند. طبیعی است که سایر باشگاه ها هم بیکار نمی نشینند و در پی تقویت خود هستند و ممکن است برخی بازیکنان مدنظر پرسپولیس هم جذب تیم های دیگر شوند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا جذب بازیکنان متعدد، ترکیب اصلی پرسپولیس را به هم نخواهد زد؟ گفت: یحیی گل محمدی مربی باتجربه ای است و قطعا نفراتی را که جذب کرده بر اساس نیاز تیم به خدمت بوده است. به نظر من این طور نیست که بازیکنان جدید به یک باره به ترکیب اصلی اضافه شوند و آرام آرام با نظر کادر فنی بازی خواهند کرد تا انسجام تیم از بین نرود.

حیدری با بیان اینکه مهدی ترابی بازیکن ارزنده ای برای این تیم بود، گفت: حیف شد که ترابی از پرسپولیس جدا شد. من شنیده ام که باشگاه با بشار رسن توافق اولیه کرده و با علیپور هم صحبت های خوبی داشته است. بازیکنانی هم که در پست های مختلف جذب تیم شده اند بازیکنان باکیفیتی هستند. من مطمئن هستم که احسان پهلوان بازی های خوبی برای پرسپولیس انجام داده، جای ترابی را پر خواهد کرد و روزهای خوبش در ذوب آهن را دوباره در پرسپولیس تکرار خواهد کرد.

وی درباره جذب حامد لک شرح داد: لک دروازه بان باتجربه ای است و می تواند درون دروازه به پرسپولیس کمک کند. او در کنار رادو می توانند خیال کادر فنی سرخپوشان را بابت دروازه راحت کنند. پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و فصل بعد لیگ برتر بازی های سختی دارد و نیاز به دو دروازه بان آماده دارد.

حیدری در سرانجام گفت: پرسپولیس چند روز دیگر باید در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند و من به پیروزیت شاگردان گل محمدی در آسیا امیدوار هستم و معتقدم که اگر پرسپولیس خودش باشد، شانس خیلی خوبی برای قهرمانی در آسیا دارد. برای سایر کننده های ایران در آسیا هم آرزوی پیروزیت می کنم و انشالله بتوانند با تلاش مضاعف در رقابت با حریفان شان به پیروزی برسند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حیدری: خریدهای پرسپولیس بازیکنان باکیفیتی هستند، پهلوان جای ترابی را پر می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حیدری: خریدهای پرسپولیس بازیکنان باکیفیتی هستند، پهلوان جای ترابی را پر می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید