ثبت نام طرح تیکاف آغاز شد ، برنامه ای برای حمایت از تجاری سازی ایده های نو

به گزارش عینک بانوان، مدیرکل سرمایه گذاری و بومی سازی پارک فناوری پردیس از آغاز ثبت نام طرح تیکاف در راستای حمایت از تجاری سازی ایده های نو از امروز، دوم آذر ماه خبرداد.

ثبت نام طرح تیکاف آغاز شد ، برنامه ای برای حمایت از تجاری سازی ایده های نو

به گزارش گروه فناوری عینک بانوان به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، این مجموعه طرح تیکاف را در راستای حمایت از تجاری سازی ایده های نو، اجرا می کند. احمد عسگری مدیرکل سرمایه گذاری و بومی سازی فناوری پارک فناوری پردیس با اعلام این خبر گفت: این طرح توسط پارک فناوری پردیس با همکاری شبکه نوآوری و فناوری ایران و حمایت مادی و معنوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بنیاد ملی نخبگان برگزار می گردد.

وی با بیان اینکه هدف طرح تیکاف، کوتاه تر و کم هزینه تر کردن راستا تجاری سازی ایده است، گفت: به مخاطبان این طرح که افراد صاحب ایده و طرح هستند، خدمات حمایتی از قبیل مشاوره تخصصی، راهبری، مهارت آموزی و آموزش و شبکه سازی در راستا تجاری سازی طرح های نوآورانه و فناورانه و در یک جمله خدمات دورره شکل دهی -جهت تیم سازی و رسیدن به محصول یا خدمت نهایی-، ارائه می گردد.

عسگری اضافه کرد: ایجاد نسخه تجاری سازی طرح/ ایده متناسب هر فرد، شناخت فضای بازار و رقبای مرتبط با طرح یا ایده، اصلاح دیدگاه هر فرد صاحب ایده نسبت به کارآفرینی و نگاه دقیق تر به این موضوع، آشنایی با ابزار های حمایتی جهت پیشبرد طرح، آماده سازی و اتصال به نهاد های حمایتی فناوری و نوآوری، ایجاد شناخت نسبت به موانع پیش رو برای تجاری کردن ایده بخشی از خروجی مورد انتظار برای مخاطبان این طرح است.

مدیرکل اداره سرمایه گذاری و بومی سازی فناوری پارک، درباره زمان اجرای این طرح بیان داشت: تیکاف یک برنامه 3 تا 5 ماهه است که ثبت نام در این طرح در وبسایت Irantakeoff.Ir از تاریخ 2 آذر 99 لغایت 19 آذر 99 انجام می گردد.

لازم به ذکر است، با توجه به شیوع ویروس کرونا، کلیه بخش های تیکاف از جمله جلسات، مشاوره ها، ارزیابی ها، آموزش ها، تمرین ها و کارگاه ها از طریق بستر یکپارچه تیکاف به صورت آنلاین برگزار می گردد و نیازی به مراجعه حضوری نیست. البته در صورت کاهش موج ابتلا به کرونا، برخی جلسات به صورت حضوری و در مناطق مختلف کشور برگزار خواهد شد.

در اجرای تیکاف، از ظرفیت های شتاب دهنده ها از جمله هم آوا و شرکت های خدمات تخصصی از جمله تکچی به عنوان مجری استفاده شده است.

علاقه مندان به شرکت در طرح تیکاف می توانند برای اطلاع از جزئیات بیشتر این طرح و ثبت در آن، به وبسایت های Irantakeoff.Ir یا Takeoff.tinet.ir مراجعه یا با شماره 76250050 -021 تماس حاصل نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ثبت نام طرح تیکاف آغاز شد ، برنامه ای برای حمایت از تجاری سازی ایده های نو" امتیاز دهید

1 کاربر به "ثبت نام طرح تیکاف آغاز شد ، برنامه ای برای حمایت از تجاری سازی ایده های نو" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام طرح تیکاف آغاز شد ، برنامه ای برای حمایت از تجاری سازی ایده های نو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید