تقابل بهترین خط حمله با بهترین خط دفاع

به گزارش عینک بانوان، آندره استراماچونی، پیش از تقابل دو تیم سپاهان و استقلال در ورزشگاه نقش جهان، در نشست خبری گفت: استقلال در 5 ماه گذشته، پیشرفت زیادی داشته و اکنون باید در برابر تیمی بازی کند که در 10 بازی گذشته خود از ابتدای فصل، در جهت دقیق و خوبی بوده است.

تقابل بهترین خط حمله با بهترین خط دفاع

وی بازی در برابر سپاهان را امتحان بزرگ استقلال توصیف کرد و ادامه داد: این بازی برای ما حکم یک امتحان سخت و بزرگ را دارد.

سرمربی آبی پوشان در واکنش به سوالی پیرامون عملکردش در زمانی سرمربیگری اینتر و 7 پیروزی پیاپی با این تیم و سپس مسائلی که ایجاد شد خاطرنشان کرد: شرایط استقلال با شرایط اینتر متفاوت است. استقلال پیشرفت زیادی داشته و نوع بازی بازیکنان ما با گذشته فرق کرده است درحالی که در اینتر مسائل ما درست زمانی ایجاد شد که ما 3 بازی سنگین در مسابقات اروپایی داشتیم و بازیکنان مهمی را با مصدومیت های پی درپی از دست دادیم. البته در استقلال هم جهت سختی را در پیش داریم و ممکن است نتایج مثبتی نگیریم؛ باید ببینم در این شرایط سخت چطور عمل می کنند.

وی با بیان اینکه نمی تواند به هواداران استقلال قول پیروزی بدهد شرح داد: وقتی هدایت استقلال را به دست گرفتم، در ابتدا تلاش کردم عملکرد بازیکنان تغییر بدهیم و فوتبال هجومی ارائه کنیم؛ اکنون استقلال به بلوغ رسیده اما این به این معنی نیست که همه بازی ها را ببریم؛ ما به هوادارانمان قول پیروزی نمی دهیم اما قول می دهیم همان استقلال هجومی را به نمایش بگذاریم و برای همه توپ ها می جنگیم.

استراماچونی با تمجید از قلعه نویی، سرمربی سپاهان افزود: قلعه نویی بهترین مربی لیگ و نمونه ای برای مربیان جوان است؛ سپاهان در بهترین شرایط آمادگی است و باید به این تیم احترام گذاشت. در این فصل سپاهان تنها یک گل دریافت کرده که آن هم از روی نقطه پنالتی بوده است. در میان لیگ های معتبر دنیا سپاهان تنها تیمی است که تا هفته دوازدهم تنها یک گل و آن هم از روی نقطه پنالتی دریافت کرده است. ما تلاش می کنیم این فرایند و رکورد را فردا بشکنیم.

وی بازی فردا را تقابل بهترین خط دفاع و بهترین خط حمله لیگ عنوان کرد و افزود: به طور کلی از فرایند تیمم رضایت دارم ولی شرایط سختی داریم و به خاطر آن نگران هستم چراکه دو بازی سخت در پیش داریم. بازی فردا در برابر سپاهان تقابل بهترین خط حمله لیگ با بهترین خط دفاع لیگ است و تماشای این تقابل برای تماشاگران لذت بخش خواهد بود.

سرمربی استقلال با اشاره به بازی هفته گذشته این تیم در برابر نساجی مازندران اعلام نمود: در بازی با نساجی، در نیمه نخست عملکرد رضایت بخشی نداشتیم اما در نیمه دوم بهتر شدیم ولی من دوست ندارم عملکرد سینوسی داشته باشیم. ما فردا با سخت ترین حریف خود روبرو خواهیم شد. تیم بسته ای که سخت می شود به آن حمله کرد و به گل رسید؛ بازیکنان حرفه ای و باتجربه ای نیز در اختیار دارد و میانگین سنی این تیم، نسبت به ما 3 سال بیشتر است و بازیکنان باتجربه آن در شرایط سخت بهتر می توانند عمل کنند.

وی بابیان اینکه تمرکز استقلال در بازی فردا بر روی عملکرد دفاعی است شرح داد: بازیکنان باکیفیت سپاهان در فضای کم نیز قادر به گلزنی هستند و به همین دلیل تمرکز اصلی ما بر روی عملکرد دفاعی خواهد بود. تفاوت سپاهان و استقلال در نوع پاس کاری این دو تیم است. سپاهان سعی دارد با استفاده از توپ های بلند از پرس فرار کند درحالی که ما پاس کاری کوتاه و پرس را در دستور کار داریم.

استراماچونی با برشمردن مصدومان و محرومان تیمش خاطرنشان کرد: چشمی، فرشید اسماعیلی به طور کامل برای بازی فردا آماده نیستند. چشمی در پایان تمرین امروز و فرشید در دیدار با نساجی مصدوم شد که البته در بدترین حالت تا آخر روی نیمکت خواهند بود ولی به احتمال 50 درصد در ترکیب قرار خواهند گرفت. هم.چنین دانشگر به دلیل مسائل انضباطی در ترکیب نخواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تقابل بهترین خط حمله با بهترین خط دفاع" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقابل بهترین خط حمله با بهترین خط دفاع"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید