استراماچونی: می خواهم واقعیت تیمم را ببینم، قلعه نویی بهترین مربی ایران است

به گزارش عینک بانوان، سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: می خواهم فردا واقعیت پیشرفت تیمم را ببینم که چقدر رو به جلو حرکت کردیم.

استراماچونی: می خواهم واقعیت تیمم را ببینم، قلعه نویی بهترین مربی ایران است

به گزارش گروه ورزشی عینک بانوان، آندره آ استراماچونی در نشست خبری پیش از ملاقات تیمش مقابل سپاهان گفت: بازی فردا برای استقلال یک ملاقات مهم و یک امتحان بزرگ است، چون در این 5 ماه خیلی پیشرفت کردیم. می خواهم فردا واقعیت پیشرفت تیمم را ببینم که چقدر رو به جلو حرکت کردیم.

* شرایط استقلال و اینترمیلان متفاوت است

وی اضافه کرد: فکر می کنم فردا در مقابل تیمی بازی می کنیم که در این 10 بازی تیم خوب و کاملی بوده است. صادقانه بگویم که شرایط در اینترمیلان خیلی متفاوت بود. در اینتر زمانی مشکل به وجود آمد که تیم در هفته سه بازی می کرد که ما خیلی مصدوم در تیم داشتیم. بازیکنان مهم ما آنجا خیلی مصدوم شدند. من از پیشرفت تیمم رضایت دارم، چون بازیکنان سیستم و فوتبالی متفاوت از گذشته بازی می نمایند. البته جهت ما طولانی و سخت است و همواره نتایج به این شکل مطلق نخواهد بود. منتظر هستم ببینم بازیکنانم در شرایط سخت چگونه عمل می نمایند.

* آمده ام که ذهنیت بازیکنانم را تغییر بدهم

سرمربی تیم استقلال در ادامه نشست خبری بیان کرد: من به اینجا آمدم که ذهنیت بازیکنانم را تغییر بدهم سعی کردم فوتبال هجومی را به نمایش بگذارم. بعد از آن شروع نه چندان خوب در لیگ فرایند ما تغییر کرد، ولی این موضوع به این معنی نیست که ما می توانیم همه بازی ها را ببریم. نمی توانیم به هواداران قول پیروزی بدهیم، ولی می توانیم قول بدهیم که در زمین استقلال بازی هجومی را به نمایش بگذاریم و برای توپ ها بجنگیم تا بازی را ببریم.

* مقابل بهترین مربی ایران بازی می کنیم

استراماچونی بیان کرد: فردا در مقابل بهترین مربی ایران بازی می کنیم. فکر می کنم قلعه نویی نمونه ای برای مربیان جوان است. مطمئنم که برای این بازی به بهترین نحو آماده شده اند.

وی ادامه داد: به سپاهان که در 10 بازی فقط یک گل خورده، احترام می گذاریم. آن ها فقط از روی نقطه پنالتی گل خورده اند و تنها تیمی در لیگ های معتبر جهان هستند که هیچ گلی را در جریان بازی دریافت ننموده اند. نیازمند هم قطعا گلر خوبی است، ولی باید ممنون مربی خوبش باشد. امیدوارم فردا رکورد گل نخوردن آن ها را بشکنیم.

* هنوز جای پیشرفت داریم

وی در خصوص اینکه استقلال نتایج بهتری را کسب نموده و چگونه از بحران عبور کردید، گفت: از شما تشکر می کنم که نظر مثبتی داشتید. به بازیکنانم گفته ام که از یک جهت مسرور هستم، ولی از جهات دیگر کار سخت ما در حال شروع است. ما 2 بازی سخت داریم. فردا بهترین تیم هجومی و بهترین تیم دفاعی لیگ را خواهید دید.

سرمربی استقلال ادامه داد: هنوز جای پیشرفت داریم. از نیمه اول عملکردمان در بازی با نساجی راضی نبودم. باید به عملکرد خوبی که داشتیم برگردیم. دوست ندارم عملکرد ما حالت سینوسی داشته باشد و بالا و پایین گردد. فردا مقابل سخت ترین حریفمان قرار می گیریم، چون بسته هستند و سخت می گردد به سپاهان حمله کرد.

* نکته کلیدی ما هافبک های وسط است

خبرنگاری گفت: شما استقلال را به اوج رساندید و قلعه نویی سپاهان را به اوج رسانده است، فکر می کنید چه مساله ای باعث برد یک تیم در بازی فردا می گردد که استراماچونی پاسخ داد: من در خصوص تیم خودم صحبت می کنم. نکات کلیدی بازی تمرکز مدافعان وسط است. سپاهان بازیکنان با کیفیتی دارد که اگر به آن ها فضا بدهیم، می توانند گل بزنند. سپاهان هم فوتبال کوتاه بازی می نماید و هم فوتبال بلند. دوست داریم پرس کنیم، ولی می توانند از توپ های بلند خوب استفاده نمایند. نکته کلیدی تیم من، هوشیاری هافبک های وسط ما خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "استراماچونی: می خواهم واقعیت تیمم را ببینم، قلعه نویی بهترین مربی ایران است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراماچونی: می خواهم واقعیت تیمم را ببینم، قلعه نویی بهترین مربی ایران است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید