نکونام یک بازیکن استقلال را به سمت پرسپولیس هٌل داد! ، جدایی یک بازیکن با خرید تازه آبی ها

به گزارش عینک بانوان، جواد نکونام در بدو حضور در استقلال پیگیر حضور محمد نادری در اردوی آبی ها است و به نظر می رسد قید یک بازیکن را زده است.

نکونام یک بازیکن استقلال را به سمت پرسپولیس هٌل داد! ، جدایی یک بازیکن با خرید تازه آبی ها

به گزارش عینک بانوان یک روز بعد از اینکه استقلال در مصاف با پرسپولیس شکست خورد و جام قهرمانی حذفی را از دست داد، ابوالفضل جلالی راهی سازمان لیگ شد و قرارداد خود را با باشگاه استقلال فسخ کرد! باشگاه استقلال بعد از این اتفاق ازابوالفضل جلالی خواست با حضور در باشگاه پیرامون فسخ قرارداد خود شرح دهد و در غیر اینصورت به کمیته شرایط شکایت خواهد نمود و به نظر می رسد این کار را انجام داده است.

جواد نکونام در بدو حضور در استقلال پیگیر حضور محمد نادری در اردوی آبی ها است و به نظر می رسد از ابوالفضل جلالی گذر نموده است.

شاید با حضور محمد نادری در استقلال جعفر سلمانی هم اردوی تیم آبی را ترک کند.

ابوالفضل جلالی فصل گذشته با وجود بازی برای تیم ملی در جام جهانی و اختصاص لقب جوان ترین بازیکن تیم ملی به خود در ترکیب استقلال خیلی بازی نکرد و در حالی که هنوز تعیین نشده بود، ریکاردو ساپینتو در استقلال می ماند یا نه با حضور در سازمان لیگ قرارداد خود را فسخ کرد. صحبت از حضور او در تیم پرسپولیس است این درحالی است که در فهرست اولیه یحیی نام او دیده نمی گردد. هر چند محتمل است سرخ ها در ادامه جابجایی سراغ او بروند.

منبع: همشهری آنلاین

به "نکونام یک بازیکن استقلال را به سمت پرسپولیس هٌل داد! ، جدایی یک بازیکن با خرید تازه آبی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکونام یک بازیکن استقلال را به سمت پرسپولیس هٌل داد! ، جدایی یک بازیکن با خرید تازه آبی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید