بیمارستان سجادیه تربت جام در حوزه اعتباربخشی رتبه اول در کشور را کسب کرد

به گزارش عینک بانوان، بیمارستان تعیین سجادیه تربت جام درجه یک اعتبار بخشی استاندارد های ملی را از سوی وزارت بهداشت در بین بیمارستان های ایران کسب کرد.

بیمارستان سجادیه تربت جام در حوزه اعتباربخشی رتبه اول در کشور را کسب کرد

به گزارش از ، محمد افکار رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت:با عنایت به این نکته که این نوع ارزیابی بیمارستان ها بسیار دقیق و سخت گیرانه انجام می گردد، کسب رتبه یک در هر بیمارستانی نشان از رعایت و اجرای صحیح استاندارد ها و دستورالعمل های ابلاغی وزارت خانه در آن بیمارستان می باشد که خاتمه کوشش، همت، همدلی خستگی ناپذیر کلیه کارکنان این مجموعه باعث افتخار دیگری برای دانشکده علوم پزشکی تربت جام شد.

او اضافه نمود: اعتباربخشی بیمارستانی فرآیندی است که در آن کلیه واحد های بیمارستان ها از حیث کیفیت خدمات و نحوه اجرای صحیح استاندارد های الزامی کشوری از طرف ارزیابان ارشد وزارت بهداشت و درمان در تمامی حوزه ها مورد ارزیابی و رتبه بندی قرار می گیرند و این امر در کلیه بیمارستان های سطح کشور بسیار حایز اهمیت و موضع رقابت می باشد که خوشبختانه بیمارستان تعیین منطقه جام در این دوره اعتباربخشی رتبه یک را کسب کرده است.

رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام ادامه داد: امید است این حرکت رو به رشد تدوام داشته و شاهد ارتقای روز افزون سطح خدمات رسانی درحوزه درمان منطقه جام باشیم.

/ز. ج

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "بیمارستان سجادیه تربت جام در حوزه اعتباربخشی رتبه اول در کشور را کسب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیمارستان سجادیه تربت جام در حوزه اعتباربخشی رتبه اول در کشور را کسب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید