بدون توقف در جاده عوارض را پرداخت کنید!

به گزارش عینک بانوان، پاندمی ویروس کرونا در سرتاسر دنیا باعث شده تا بسیار از رفتارهایی که پیش از این داشتیم تغییر نمایند. برای مثال هر کس که از اتوبان های بین استانی برای جابجایی بین شهرها استفاده نموده باشد می داند که فرایند پرداخت عوارض جاده ای یک مسائل بسیار عظیم بود.

بدون توقف در جاده عوارض را پرداخت کنید!

راننده معمولا باید در یک صف طولانی منتظر می ماند تا نوبت به او برسد و بعد با دادن کارتخوان گفتن رمز عبور کارت، پس از مدت ها کلافگی و انتظار، پایان با پرداخت عوارض می توانست از صف خارج گردد. این روش جدا از وقت گیری زیاد در دوران ویروس کرونا اصلا امن نیست و حتی به خاطر اعلام رمز کارت بانکی، امکان لو رفتن اطلاعات بانکی شما هم وجود دارد.

پرداخت موبایلی ساده ترین روش برای پرداخت عوارض جاده ای

در حال حاضر اپلیکیشن شاپ این امکان را برای شما فراهم نموده تا بدون هیچ توقفی در راستا بتوانید عوارض جاده ای را پرداخت کنید. برای انجام این کار کافی ست اپلیکیشن شاپ را از روی کافه بازار، استورهای ایرانی iOS مثل سیب ایرانی و نسخه تحت وب دریافت کنید.

شما می توانید پس از نصب اپلیکیشن شاپ، روی عوارض جاده ای کلیک نموده و پس از ورود به صفحه استعلام بدهی خود، اطلاعات پلاک خودرو را وارد نموده و بدهی عوارض جاده ای خود را مشاهده کنید. پس از آن می توانید به صورت مستقیم از درگاه بانکی یا با استفاده از کیف پول شاپ، بدهی خودروی خود را پرداخت کنید.

در نهایت می توانید مناطق تحت پوشش شاپ برای پرداخت عوارضو همچنین مناطقی که به زودی به این سرویس اضافه خواهند شد را مشاهده کنید:

آزادراه های تحت پوشش در مرحله اول:

آزادراه تهران - قم

آزادراه تهران - ساوه

آزادراه کرج - قزوین

آزادراه قزوین - زنجان

آزادراه بندرعباس - بندر شهید رجایی

آزادراه تهران - شمال (قطعه یک)

آزادراه همت - کرج

آزادراه های تحت پوشش در مرحله دوم (به زودی):

آزادراه قزوین - رشت

آزادراه تهران - پردیس

آزادراه قم - کاشان

آزادراه کاشان - اصفهان

آزادراه ارومیه - تبریز (قطعه چهار)

آزادراه ساوه - سلفچگان

آزادراه کنارگذر شمالی مشهد

آزادراه باغچه - مشهد

آزادراه زنجان - تبریز

منبع: همگردی

به "بدون توقف در جاده عوارض را پرداخت کنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بدون توقف در جاده عوارض را پرداخت کنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید