بازی ویژه در آبادان داریم، دو تیم بازیکنان باکیفیتی دارند

به گزارش عینک بانوان، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که به نشست خبری قبل از بازی فردا مقابل نفت آبادان نرسید، اظهار کرد: ملاقات فردای ما مقابل نفت یک بازی ویژه است. با توجه به شرایط جدول و شرایطی که تیم ما و همینطور نفت آبادان در هفته های گذشته داشته ایم، بازی فردا بسیار مهم و تأثیرگذار خواهد بود.

بازی ویژه در آبادان داریم، دو تیم بازیکنان باکیفیتی دارند

او ادامه داد: چیزی که معین است اینکه با یک تیم خیلی خوب بازی داریم. نفت آبادان تیم باکیفیتی است که یک فوتبال تهاجمی، روی زمین و با پاس های زیاد انجام می دهد.

گل محمدی گفت: امیدوارم فرایند خوبی که در هفته های گذشته داشته ایم را بتوانیم ادامه دهیم و فردا هم با دست پر از زمین خارج شویم. با توجه به حضور بازیکنان باکیفیت در هر دو تیم فکر می کنم شاهد تقابل جذابی خواهیم بود.

سرمربی پرسپولیس با اشاره به حضور مستمر شاگردانش در مسابقات گفت: بازیکنان ما خیلی وقت است که در شرایط سختی هستند. دقیقاً 9 ماه است که بدون وقفه در حال اجرا تمرین و مسابقه هستیم. بازیکنان ما فشار زیادی را متحمل شده اند و از همه آنها به خاطر اینکه خیلی خوب این فشار را پشت سر گذاشتند و با مسائلی که وجود داشت جنگیدند تشکر می کنم. فردا هم بازی راحتی نداریم و باید تمرکز بالایی داشته باشیم. جلوی نفت نباید اشتباه کرد و باید با ریسک پایین و تمرکز بالا بازی خوبی را انجام دهیم.

گل محمدی درباره اضافه شدن مهدی ترابی به فهرست پرسپولیس گفت: خوشبختانه مشکل پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه حل شده و ترابی هم با ما به آبادان آمده است. این طور که به من گفته اند ITC او هم صادر شده و مسئله ای برای حضور در بازی فردا ندارد.

سرمربی پرسپولیس در انتها با اشاره به شرایط سخت مردم عزیز زلزله زده در سی سخت گفت: هموطنان ما در سی سخت شرایط خوبی ندارند و فکر می کنم این روزها که به عید نوروز و سال نو نزدیک می شویم باید بیشتر به فکر زلزله زدگان باشیم. امیدوارم مسئولان و همینطور مردم عزیز به یاد زلزله زدگان این منطقه باشند تا مسائل آنها در این روزهای سخت با همدلی رفع گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بازی ویژه در آبادان داریم، دو تیم بازیکنان باکیفیتی دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی ویژه در آبادان داریم، دو تیم بازیکنان باکیفیتی دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید