64 سال زندان برای شکنجه کودک 18 ماهه ، پدرخوانده سنگدل 100 سالگی آزاد می گردد

به گزارش عینک بانوان، مرد آمریکایی که 100 ویدئو از 11 ساعت شکنجه و آزار مرگبار فرزندخوانده 18 ماهه خود گرفته بود، در دادگاه به 64 سال زندان محکوم شد.

64 سال زندان برای شکنجه کودک 18 ماهه ، پدرخوانده سنگدل 100 سالگی آزاد می گردد

به گزارش عینک بانوان به نقل از ایندیپندنت، کریستوفر کلر از ایالت ایندیانا در دادگاه در چهار اتهام دادستان محکوم شد و قاضی بدترین مجازات ممکن را برای او در نظر گرفت. به این ترتیب، پدرخوانده 36 ساله باید 64 سال در زندان بماند و اگر دوام بیاورد، شاید در 100 سالگی از پشت میله ها بیرون بیاید.

مادر کودک 18 ماهه نخستین بار وقتی متوجه حال بد فرزندش شد که از کار به خانه بازگشت و دید روی بدن بچه جای زخم هست و تکه هایی از موهایش هم کنده شده است. او کودک خود را به بیمارستانی در ایندیاناپلیس رساند و پزشکان دریافتند شش مورد شکستگی رو مهره های ستون فقرات پسرک بینوا وجود دارد.

پلیس بلادرنگ پدرخوانده سنگدل را بازداشت کرد و همزمان زنی هم با ماموران تماس گرفت و مدعی شد یک کارت حافظه پر از فیلم های شکتجه کودک دارد. در این کارت، حدود 100 ویدئو از شکنجه های وحشتناک کلر ضبط شده که نشان می دهد مرد حدود 40 ثانیه جلوی نفس کشیدن بچه را می گیرد یا سر او را روی مبل فشار می دهد و وزنش را روی بدن کودک می اندازد.

بازپرس پرونده گفت حدود 11 ساعت فیلم موجود از آزار و اذیت و شکنجه مرگبار کودک از بدترین پرونده های کودک آزاری تاریخ ایندیانا و آمریکاست. قاضی متهم این پرونده تکان دهنده را در چهار اتهام از جمله آزار کودک و شکنجه های مرگبار گناهکار تشخیص داد و برای هر کدام 16 سال زندان در نظر گرفت.

منبع: همشهری آنلاین

به "64 سال زندان برای شکنجه کودک 18 ماهه ، پدرخوانده سنگدل 100 سالگی آزاد می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "64 سال زندان برای شکنجه کودک 18 ماهه ، پدرخوانده سنگدل 100 سالگی آزاد می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید