مقتدی صدر خطاب به ترامپ: تو و امثال تو متهم به انتشار کرونا هستید

به گزارش عینک بانوان، رهبر جریان صدر عراق در موضعی تهاجمی به رئیس جمهور آمریکا، با بیان اینکه پناهی جز خدا نیست، تأکید کرد که واشنگتن و همپیمانانش، متهم به شیوع کرونا هستند و ملت عراق، هیچ درمانی از جانب آمریکا را نمی پذیرد.

مقتدی صدر خطاب به ترامپ: تو و امثال تو متهم به انتشار کرونا هستید

به گزارش گروه بین الملل عینک بانوان، مقتدی صدر رهبر جریان صدر عراق از ادعاهای دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا مبنی بر تلاش برای مهار ویروس کرونا بشدت انتقاد کرد.

صدر در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: این سخن ترامپ که ما کار بزرگی علیه ویروس کرونا انجام می دهیم... و اگر مداخله ما نبود، شرایط بدتر می شد، نظر مرا به خودش جلب کرد.

وی خطاب به رئیس جمهور آمریکا گفت: ترامپ... تو و امثال تو متهم به شیوع این بیماری هستید؛ بویژه اینکه بیشتر کسانی که از آن رنج می برند، مخالفان آمریکا هستند.

رهبر جریان صدر ادامه داد: ترامپ... قبلا ادعا کردی که آمریکا امپراتوری های بزرگ را سرنگون و تروریسم را سرکوب کرد... و امروز با ویروسی مبارزه می کنی که با چشم غیر مسلح دیده نمی شود! از خودت خجالت نمی کشی؟!.

صدر در ادامه شرح داد: ترامپ... دنیا را پُر از اشغالگری، جنگ، فقر و درگیری کردی و امروز ادعا می کنی که درمان می کنی؟... این بیماری فقط به سبب سیاست های ناشایست تو گسترش پیدا کرد. وی در ادامه حملات تند خود خاطر نشان کرد: ترامپ... اگر تو ملحد، خود را درمانگر می دانی... ما فقط به خدا پناه می بریم.

این رهبر عراقی در خاتمه تأکید کرد: هر درمانی که از سمت تو و شرکتهای بیمارت باشد... ما آن را نمی پذیریم و نمی خواهیم. تو نه فقط دشمن خدا، بلکه دشمن ملتها نیز هستی.

توئیت صدر

ص

منبع: خبرگزاری فارس

به "مقتدی صدر خطاب به ترامپ: تو و امثال تو متهم به انتشار کرونا هستید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقتدی صدر خطاب به ترامپ: تو و امثال تو متهم به انتشار کرونا هستید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید