دستورات من در زمین پیاده نمی گردد

به گزارش عینک بانوان، مجید جلالی شامگاه آدینه پس از شکست تیمش در برابر فولاد خوزستان در نشست خبری انتها بازی اظهار کرد: ما در طول هفته تمرینات خوبی داشتیم و برنامه های مناسبی برای این بازی اجرا کردیم ولی برای من جالب است که در بازی که به حریف موقعیت گلزنی ندادیم، شکست خوردیم. همانگونه که در برابر پدیده و سپاهان به نظر من ما نباید شکست می خوردیم.

دستورات من در زمین پیاده نمی گردد

وی اضافه کرد: ما گل هایی دریافت می کنیم که در تمرینات به خوبی در مورد عدم دریافت آنها برنامه ریزی می کنیم که حریف از این شیوه به ما گل نزند. شبانه روز برای تیم زحمت کشیدیم و روی دفاع و حمله تیم کار نموده ایم ولی وقتی دستورات ما در زمین پیاده نمی گردد، چه کاری می توانیم بکنیم؟

جلالی با تاکید بر اینکه باید به ظرفیت تیم خودمان نیز نگاه کنیم که توانایی انجام کارهای پیچیده را ندارد، اعلام کرد: باید کارهای ساده برای کسب موفقیت برای تیم خود تعریف کنیم.

سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان خطاب به کمیته داوران نیز گفت: وقتی داوری کوچکترین سوتی می زند همه بازیکنان روی سرش می ریزند و این یک نوع تاکتیک است اما متاسفانه این مسئله روی داورهای جوان تاثیر گذشته است. داور این بازی باید یک پنالتی برای ما می گرفت که نگرفت.

به گزارش عینک بانوان، از سری رقابت های هفته دوازدهم لیگ برتر باشگاه های کشور عصر امروز در ورزشگاه فولاد خوزستان تیم های فولاد و گل گهر سیرجان به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با پیروزی تیم خوزستانی به انتها رسید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "دستورات من در زمین پیاده نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستورات من در زمین پیاده نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید