جایگزین شارلیز ترون در مد مکس جدید

به گزارش عینک بانوان، فیلم جدید مد مکس که از نظر داستانی پیش درآمدی بر فیلم قبلی خواهد بود، با بازی آنیا تیلور- جوی، کریس همسورث و یحیی عبدالمتین دوم ساخته می شود.

جایگزین شارلیز ترون در مد مکس جدید

به گزارش گروه فرهنگی عینک بانوان به نقل از ورایتی، جورج میلر کارگردان فیلم مد مکس فیلم جدیدش را با بازی آنیا تیلور- جوی، کریس همسورث و یحیی عبدالمتین دوم می سازد.

این فیلم که از نظر داستانی پیش درآمدی بر فیلم مد مکس خواهد بود با نام فیوریوسا ساخته می شود و داستان امپراتوری شخصیت فیوریوسا را روایت می کند که در فیلم 2015 شارلیز ترون نقش وی را بازی کرده بود.

تیلور- جوی در این فیلم جایگزین شارلیز ترون شده و نقش فیوریوسای جوان را بازی خواهد کرد. در ماه می (اردیبهشت) جورج میلر در مصاحبه ای با نیویورک تایمز تایید کرده بود که به دنبال بازیگری جوان و بیست و چند ساله است که بتواند این نقش را ایفا کند. وی گفته بود ابتدا قصد داشت با استفاده از تکنولوژی کاهش سن کاری کند که شارلیز ترون 44 ساله بتواند این نقش را بازی کند، اما بعد تصمیمش را عوض کرد. تیلور-جوی 24 ساله است.

میلر هم کارگردان و هم نویسنده و تهیه کننده فیوریوسا خواهد بود. وی برای نوشتن فیلمنامه از همکاری نیک لاتوریس بهره گرفته است. آن ها در فیلم قبلی اطلاعات زیادی از گذشته شخصیت فیوریوسا ارایه نکرده بودند. در جاده خشم وی کاپیتان جنگ بود که برای رهبری ظالم به نام جو کار می کرد، اما بعد با وی مخالف و با مکس هم پیمان شد.

تیلور- جوی به تازگی بازی در فیلم دیشب در سوهو را به انتها برده و اکنون در حال بازی در فیلم مرد شمالی به کارگردانی رابرت اگرز است. او بازیگر نقش اصلی در فیلم اما با اقتباس از رمان جین آستن بود. از دیگر فیلم های وی بازی در شکافته و شیشه ام. نایت شیامالان بوده است.

میلر که هر چهار فیلم مد مکس را کارگردانی کرده برای مد مکس: جاده خشم نامزدی اسکار 2015 را در بخش بهترین فیلم و بهترین کارگردانی کسب کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "جایگزین شارلیز ترون در مد مکس جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جایگزین شارلیز ترون در مد مکس جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید