استقلال و پرسپولیس بعد از 42 سال وارد بازار سرمایه و بورس می شوند

به گزارش عینک بانوان، مسعود سلطانی فر با قدردانی از عوامل برگزاری ملاقات پایانی جام حذفی در مشهد مقدس، در مورد برنامه های دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای ورود به بازار سرمایه گفت: از تاریخ 18 فروردین سال 99 کار کارشناسی در ارتباط با خصوصی سازی سرخابی های پایتخت اجرا شده و اسناد و مدارک دو باشگاه مورد آنالیز نهاده شد.

استقلال و پرسپولیس بعد از 42 سال وارد بازار سرمایه و بورس می شوند

وی با اشاره به آنالیز دارایی های دو باشگاه عظیم پایتخت در نخستین گام برای سرعت بخشیدن به روندخصوصی سازی آنها گفت: برای تیم استقلال ورزشگاه مرغوبکار و کمپ حجازی را در نظر گرفتیم که هفته آینده سند کمپ حجازی به نام این باشگاه صادر می گردد.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: همچنین برای پرسپولیس هم دو باشگاه درفشی فرو ورزشگاه شهدای گمنام رااسناد مالکیتشان قطعی کردیم.

او با اشاره به آنالیز صورت های اقتصادی پرسپولیس تا آخر خرداد 99 و استقلال تا آخر تیر ماه از برگزاری مجامع آنها اطلاع داد.

مسعود سلطانی فر این نکته را مورد توجه قرارداد که بعد از 42 سال دولتی بودن، این دو باشگاه وارد بازار سرمایه و بورس خواهند شد. در کوشش هستیم با تهیه اسناد و مدارک مورد احتیاج شرایط را برای ورود سرخابی های پایتخت به بازار سرمایه مهیا کنیم.

وزیر ورزش و جوانان با اعلام خبر حل و فصل شدن بخش قابل توجهی از بدهی های اقتصادی استقلال و پرسپولیس گفت : انشالله در آینده بخش دیگری از مسائل اقتصادی این دوباشگاه مرتفع خواهد شد.

وی ادامه داد: مطمءن هستم در آینده نزدیک این دو باشگاه مردمی و پرطرفدار از فرایند دولتی بودن خارج می شوند و با این تغییرات فوتبال کشور در شرایط بهتر برای توسعه قرار خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "استقلال و پرسپولیس بعد از 42 سال وارد بازار سرمایه و بورس می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال و پرسپولیس بعد از 42 سال وارد بازار سرمایه و بورس می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید