ظرفیت مشهد جوابگوی خیل بزرگ زائران نیست

به گزارش عینک بانوان، شهردار مشهد گفت: با توجه به ورود خیل بزرگ زائران امام رضا به مشهد از شهروندان تقاضا دارم هر خانه را به یک زائرسرا تبدیل نمایند؛ چرا که ظرفیت اسکان مشهد پاسخگو نخواهد بود.

ظرفیت مشهد جوابگوی خیل بزرگ زائران نیست

به گزارش عینک بانوان سیدعبدالله ارجائی امروز 25 شهریور ماه، در مانور خدمت دهه پایانی ماه صفر که در پایانه مسافربری مشهد برگزار گردید، با اشاره به اینکه وحدت خوبی برای خدمت به زائران در مشهد شکل گرفته است، اظهار کرد: شهرداری مشهد محدودیتی برای خود متصور نیست. درست است که وظیفه ذاتی ما مسائل و مدیریت شهری بوده، اما در هر زیرساختی که دولت صلاح بداند یاری خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه خط قرمز ما خدمت رسانی به زائر امام هشتم است، اضافه کرد: وظیفه ما ایجاب می نماید تا آسایش تمام مردم را فراهم نموده و با 30 هزار مستخدم امام رضا(ع) خدمت رسانی کنیم.

ارجائی تاکید نمود: هر خانه را یک زائرا سرا کنید؛ چراکه در هیچ حالت دیگر شرایط برای اسکان زائران فراهم نخواهد شد. آمارها نشان می دهد ظرفیت مشهد به میزان خیل بزرگ مشتاقانی که مشرف می شوند نیست.

وی گفت: در بیشتر عرصه ها بدون حضور مردم ظرفیت استان و مشهد کافی نخواهد بود. از تمام تشکل های فرهنگی، نخبگان اجتماعی و تمام اقشار مردم خواهش می کنم به میدان بیایند و آبروداری نمایند. امام رضا(ع) در شهر ما نباید غریب بماند و مشهدی ها باید ثابت نمایند که امام رضا در مشهد غریب نیست.

منبع: دنیای سفر

به "ظرفیت مشهد جوابگوی خیل بزرگ زائران نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ظرفیت مشهد جوابگوی خیل بزرگ زائران نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید