شرح دادستان گیلان درخصوص رای دادگاه پدر رومینا اشرفی

به گزارش عینک بانوان، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان ضمن تشریح ابعاد رای پرونده قتل رومینا اشرفی گفت: پرونده قتل رومینا اشرفی توسط قضات باسابقه و به دور از هر گونه جوسازی و بر اساس ظرفیت قانونی موجود رسیدگی شده است.

شرح دادستان گیلان درخصوص رای دادگاه پدر رومینا اشرفی

به گزارش میزان، مهدی فلاح میری، ضمن تشریح ابعاد رای صادره برای رضا اشرفی و بهمن خاوری مطرح نمود: بر اساس رای دادگاه بدوی، قاتل رومینا اشرفی به اتهام قتل عمد از جنبه عمومی جرم به 9 سال حبس و پرداخت دیه و فرد دیگر (بهمن خاوری) به دو سال حبس و تبعید محکوم شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان با تاکید بر اینکه این رای قابل فرجام خواهی است، گفت: دادگاه با توجه به ظرفیت قانونی موجود اقدام به صدور رای نموده است.

وی توضیح داد: پرونده قتل رومینا اشرفی توسط قضات باسابقه و به دور از هر گونه جوسازی و بر اساس ظرفیت قانونی موجود رسیدگی شده است.

فلاح میری در سرانجام تاکید نمود: قانون در حال حاضر در مورد قتل فرزند حداکثر مجازات را، حبس و دیه قرار داده و دادگاه نیز بر همین مبنا اقدام به صدور رای نموده؛ از طرفی وظیفه دستگاه قضایی اجرای قانون است و ابزار قاضی برای برقراری عدالت اجرای قانون است.

منبع: فرارو

به "شرح دادستان گیلان درخصوص رای دادگاه پدر رومینا اشرفی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح دادستان گیلان درخصوص رای دادگاه پدر رومینا اشرفی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید